Як зробити мережеве оточення.

Відразу після установки ОС Windows на робочому столі присутній набір ярликів, призначення яких - спростити доступ до важливих елементів системи. Одним з них є «Мережеве оточення ». Якщо такий ярлик відсутній на вашому робочому столі, то це означає, що після установки системи в її налаштування було внесено відповідну зміну - просто видалити зі столу значки цього типу неможливо. Треба перевести цю установку в початковий стан, щоб повернути ярлик на колишнє місце.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте ОС Windows 7, то доступ до відповідної установці можна отримати через Панель Управління. Розкрийте головне меню клацанням по кнопці «Пуск» або натисканням клавіші WIN і виберіть у ньому пункт «Панель управління».
2
Введіть пошуковий запит «персоналізація» у відповідне поле, а потім в результатах пошуку клацніть рядок «Персоналізація». У наступному вікні натисніть посилання «Змінити піктограми робочого столу» в лівій панелі. В результаті Панель управління відкриє для вас вікно «Елементи робочого столу», з розміщеними на ньому установками відображення ярликів декількох компонентів системи.
3
У разі використання ОС Windows Vista теж треба запустити панель управління з головного меню операційної системи. Але пошукової системи в панелі цієї версії немає, тому потрібно самостійно перейти на сторінку «Оформлення та персоналізація» і клацнути там посилання «Персоналізація». На сторінці, яка в результаті відкриється, натисніть у лівій панелі посилання «Змінити піктограми робочого стола». Таким способом ви відкриєте те ж саме вікно «Елементи робочого столу».
4
А якщо ви використовуєте ОС Windows XP, то почніть зі клацання правою кнопкою миші по фонової зображенні в будь-якому місці робочого столу. У контекстному меню, яке з'явиться в результаті цієї дії, виберіть пункт «Властивості». Відкриється вікно, в якому вам потрібно перейти на вкладку «Робочий стіл», знайти в її нижній частині кнопку «Налаштування робочого столу» і натиснути її. Ця послідовність дій приведе вас в той же самий вікно «Елементи робочого столу».
5
Яку б з перерахованих систем ви не використали, у вікні «Елементи робочого столу» вам потрібно знайти у верхній частині вкладки «Загальні» секцію «Значки робочого столу». Поставте відмітку, що відповідає ярлику «Мережеве оточення » (або просто «Мережа»), щоб включити його відображення. Зробивши це, натисніть кнопку «OK» і таким способом зафіксуйте зміна налаштувань ОС.