Як бути приємною в спілкуванні.

Люди, про яких створюється приємне враження в процесі спілкування, як правило, домагаються в житті набагато більше, ніж похмурі і відлюдні особистості. Однак для того, щоб сподобатися іншим, необхідно знати і виконувати ряд досить простих правил.
Інструкція
1
Перш за все, постарайтеся поводитися в процесі спілкування досить стримано. Запальні люди, звичайно, набагато простіше «розряджаються», однак навколишні завжди з побоюванням ставляться до таких особистостей.
2
Поступово вчіться приховувати негативні емоції. Це досить складне завдання, але якщо ви будете дивитися на людину з презирством, байдужістю або з насмішкою, навряд чи вам вдасться увійти з ним контакт. Намагайтеся при цьому завжди пам'ятати те, що і ви можете викликати в інших людей суперечливі враження.
3
Ніколи не забувайте про посмішку. У деяких випадках варто поводитися так, як ніби ви - танцюрист на сцені, і посміхатися постійно. За інших обставин усмішка буде до місця час від часу. Але завжди пам'ятайте про те, що вашому співрозмовнику куди приємніше буде бачити усміхнене обличчя.
4
При спілкуванні в будь-якій ситуації ніколи не дозволяйте собі розвивати думки про те, наскільки вигідно вам це спілкування. Намагайтеся завжди вести себе природно і проявляти зацікавленість в розмовах, навіть якщо вам це не зовсім цікаво.
5
Постарайтеся завжди робити ставку на свої сильні сторони. Тобто якщо ви не є майстром в розповідання анекдотів, то краще щиро посмійтеся над веселими історіями у виконанні інших. Не соромтеся трохи розповісти про себе і свого життя. Пам'ятайте, що скритність завжди відштовхує.
6
Постарайтеся якомога менше критикувати інших і хвалити себе. Критики, особливо безпідставною, люди не люблять. Тим більше вони не переносять хвалебних монологів з боку тих, хто робить це постійно.
7
В кожній розмові перш ніж висловити власну думку, трохи помізкуєте і дослухайте міркування інших до кінця. Тим більше що в процесі розмови можуть з'ясуватися нові обставини, і ваш виступ здасться недоречним.
8
Як би ви не хотіли сподобатися іншим, не прагніть постійно бути привабливим і чарівним. Залишайтеся самим собою, просто завжди звертайте увагу на інших.
Читачам пропонується досить докладна інструкція, яка вчить триматися серед незнайомих людей, заводити знайомства з будь-якими людьми, бути завжди готовим до нового життєвого досвіду. У статті йдеться про деякі невербальних засобах спілкування, таких як жести, дотики, розташування співрозмовників.
Вам знадобиться
  • 1. Власний досвід
  • 2. Знання психології
  • 3. Знання правил етикету і доброго тону
  • 4. Знання невербальної мови
  • 5. Уміння виробляти приємне враження
Інструкція
1
В наш час дуже важливо бути приємною людиною для всіх - починаючи від прибиральника квартири і закінчуючи начальником фірми, де ми працюємо. Адже невідомо, які обставини можуть скластися в той чи інший момент нашого життя, і які люди можуть зіграти в ній головну роль. Для того щоб бути приємною людиною для різних людей, існують деякі правила, які потрібно намагатися дотримуватися скрізь і всегда.Еслі ви йдете на зустріч з людиною, яку ви побачите перший раз в житті, пам'ятайте, що перше враження - найголовніше. Необхідно відразу ж робити гарне враження. На першій зустрічі намагайтеся бути скоріше хорошим слухачем, ніж хорошим оратором. Візьміть за правило завжди бути в гарному настрої і частіше посміхатися. Це справляє сприятливе враження на інших людей.
2
Не варто недооцінювати невербальне спілкування. Під час рукостискання намагайтеся дивитися в очі іншій людині хоча б протягом 6 секунд. Рукостискання не повинне бути сильним. Найкраще підтримувати розслаблене вираз обличчя, посміхатися, нахилитися трохи вперед. Поважайте особистий простір іншої людини. Розмовляючи з людиною, не потрібно підходити до нього надто близько, якщо тільки це не ваш друг або близький родич. Намагайтеся не стояти в присутності сидячих людей. Людина, з якою ви хочете встановити контакт, може порахувати, що ви маєте намір домінувати в ваших стосунках, що багатьом може не сподобатися. Розмовляючи з іншою людиною, намагайтеся не торкатися до свого обличчя.
3
Пам'ятайте, що ваш зовнішній вигляд може вплинути на інших, як в позитивну, так і в негативну сторону. Намагайтеся працювати над своїм стилем. Зверніть увагу, як успішні люди використовують свій зовнішній вигляд і беріть з них приклад. Намагайтеся не носити окуляри з затемненими стеклами. Якщо ви хочете виглядати привітним і доброзичливим людиною, носіть невиделяющіеся на обличчі окуляри, а найкраще лінзи.
4
Нарешті, не забувайте про правила хорошого тону. Домовившись з іншою людиною про зустріч, намагайтеся не спізнюватися. Якщо ж затримка все ж відбулася, то у вас повинна бути поважна причина для цього. Намагайтеся не завантажувати іншої людини своїми різкими судженнями про той чи інший предмет.
Зверніть увагу
Щоб уникнути непотрібних ризиків, необхідно враховувати, що рукостискання в різних країнах прийнято здійснювати по-різному. Так, в мусульманських країнах неприпустимо рукостискання між чоловіком і жінкою.
Корисна порада
Крім усього іншого для того, щоб бути приємною людиною, потрібно, в першу чергу, бути добрим, чуйним, великодушним людиною. Ці якості цінуються всіма і у всі часи.