Як намалювати книжку.

За допомогою акварельних фарб намалювати можна будь-який предмет, при цьому створюючи найоригінальніші візуальні ефекти. Щоб навчитися писати деталі з чітко вираженими контурами, спробуйте намалювати книгу, використовуючи при цьому техніку «один мазок».
Вам знадобиться
  • - акварельні фарби,
  • - олівець,
  • - лист,
  • - ластик.
Інструкція
1
Для початку намітьте головні елементи вашого малюнка. Нанесіть розташування основних елементів за допомогою олівця, починаючи з середини листа і просуваючись до його країв. Нанесіть всі лінії по вертикалі, горизонталі, кути і тіні предмета.
2
Розведіть рожеву акварельний фарбу досить рідко, приглушите тон за допомогою сірої фарби. За допомогою кисті №6 напишіть цією фарбою книгу зверху. Щоб написати другу книгу, зробіть суміш з додаванням червоної фарби. Цей тон повинен вийти більш теплим. Дозвольте нанесеною фарбі просохнути.
3
Змішайте фарби для написання рамок книг. Візьміть синій кобальт і змішайте з ним трохи сірої фарби. За допомогою кінчика пензля малюйте рамки, в які пізніше завдасте золочені написи на книгу.
4
На корінці книг додайте фарбу темного тону. Підійде той же синій кобальт, приглушений сірою фарбою. Цю суміш нанесіть на корінці книг, залишивши місце для золочених написів.
5
Нанесіть тіні, які відкидають книги. Вони допоможуть позначити стіл, на якому лежать книги. Для нанесення тіней змішайте сіру фарбу, сиру сиену і палену умбру. Чітко напишіть кути тіней. Після цього картина повинна деякий час сохнути.
6
Далі додайте на книги темні тони. Для обкладинки книги зверху змішайте сіру і рожеву фарби. Обкладинку намагайтеся писати так, щоб уздовж її краю просвічувалася неширока смужка нижній фарби. Аналогічно пишіть обкладинку другої книги за допомогою заздалегідь змішаної червоної і рожевої фарби.
7
Далі додайте золочені написи на корінці та обкладинки книг. Щоб добитися ефекту позолоти, візьміть сиру сиену і приглушите її сірою фарбою. Написи наносите акуратно.
8
При створенні малюнка з книгами дуже важливо, щоб зберігалися максимально чіткі обриси. Тому намагайтеся не допустити, щоб фарби малюнка злилися.