Як встановити дату на фотографіях.

Ситуація не завжди розташовує до того, щоб у вас був час налаштувати фотоапарат перед створенням якогось відповідального знімка. Іноді результатом такого поспіху буває відсутність дати на тих чи інших фотографіях . Тому озброїмося програмою Adobe Photoshop і проставимо ці дати самостійно.
Інструкція
1
Відкрийте програму (всі маніпуляції автор проводитиме за допомогою зросійщеного Adobe Photoshop CS5), а потім потрібну фотографію: «Файл»> «Відкрити»> виберіть фото на жорсткому диску> «Відкрити». Знайдіть панель інструментів і натисніть правою кнопкою на «Текст», іконка якого виконана у вигляді літери «Т». Ви побачите меню, що випадає, яке демонструє різновиди цього інструменту.
2
Виберіть перший - «Горизонтальний текст». Перемістіть курсор приблизно в те місце на фотографії, де ви хотіли б бачити напис і клікніть лівою кнопкою миші. На клавіатурі наберіть необхідну дату. На панелі «Параметри» (за замовчуванням вона знаходиться під файловим меню) знаходиться інструментарій для зміни шрифту, накреслення, розміру, кольору написи, методу згладжування, а також інші настройки, якими можна скористатися при роботі з інструментом «Текст». Серед інших можна виділити деформацію написи (іконка у вигляді літери «Т» і двосторонньої стрілочки під нею), що дозволяє зробити текст опуклим, увігнутим, хвилеподібним і пр.
3
Якщо ви хочете, щоб дата на фотографії розташовувалася зверху вниз, використовуйте другу різновид - «Вертикальний текст». Принцип роботи з нею той же, що і з «Горизонтальним текстом», тобто можна міняти шрифт, розмір і пр. Для того, щоб перетворити текст з вертикального в горизонтальний і навпаки, на панелі «Параметри» клацніть «Вкл./викл. орієнтацію тексту ».
4
Якщо вас не влаштовує початкове положення напису, ви можете пересунути її в будь-яке місце фотографії за допомогою інструменту "Переміщення" (гаряча клавіша - V). Для цього переконайтеся, що активовано саме шар з текстом. Подивіться на панель в правому нижньому куті програми - активний шар (якщо це шар з текстом, він буде позначатися літерою «Т» і мати назву, яка відповідає напису) повинен бути виділений темним фоном.