Розвиток дитини: Як вибрати кращу методику.

Все люблячі батьки хочуть мати дитини , яким вони будуть пишатися, і який зможе бути корисним суспільству. Кожен бачить його щасливим, здоровим, діловим, всебічно і гармонійно розвиненим. Ось тоді батьки починають думати про те, як цього домогтися. А займатися з малюком потрібно обов'язково, і чим раніше ви почнете це робити, тим краще.
Інструкція
1
Для фізичного розвитку дитини : Почніть привчати дитини до зарядки, розучуючи з ним вранці по 3-4 легких вправи. Викликайте інтерес до зарядки у малюка, розповідаючи йому щось цікаве про кожній вправі. Наприклад, підстрибуючи з дитиною і піднявши руки вгору, скажіть: «Так злітає пташка, метелик ...» .Создайте у дитини позитивний образ про гімнастику, розповідаючи йому, що та чи інша вправа допоможе стати йому великим (високим ), сильним, здоровим, красівим.Что б це не було: гімнастика, ігри, біг або прогулянки - головне, ваша увага має бути зосереджена на рухливості дитини , яка добре розвиває легені, руховий апарат і суглоби.
2
Розвиток уяви та творчих здібностей: Добре розвивають уяву дитини , а також творчі здібності: малювання, ліплення, конструювання. Використовуючи папір і кольорові олівці, почніть малювати з малюком або ліпити. Спілкуйтеся з ним в процесі малювання, ставлячи йому запитання: «Що будемо малювати? Яким кольором? ... ». Потім запропонуйте те ж саме, що ви намалювали, намалювати (зліпити) вашій дитині. Читайте дитині казки, розповідайте дитячі історії, віршики, робіть постановку сценок. Попросіть дитини розповісти вам те, що ви йому прочитали, задайте навідні запитання, щоб малюк вчився розмірковувати, робити свої висновки (придумував сам кінець історії, сценки) .Загадивайте дитині дитячі загадки про кольори, тварин, різні предмети .
3
Розвиток слухової та зорової пам'яті: Проробіть нескладна вправа на закріплення зорової пам'яті: візьміть три картки з намальованими різними тваринами, але однакового кольору. Попросіть дитини закрити очі, приберіть одну картку. Тепер попросіть дитини сказати, якого звірка не вистачає. Так можна виконати і з набором з декількох предметов.Для слуховий пам'яті: скажіть дитині 4-5 слів, попросіть повторити. До п'яти років допускається повторення в довільному порядку, а понад - в тій послідовності, в якій сказали ви.