Як намалювати барабан.

Барабан - один з найдавніших музичних інструментів. Схожі на нього інструменти є навіть у народів, що не мають розвиненої музичної культури. Барабан и можуть бути різної висоти і площі. Як правило, вони робляться у формі циліндра або усіченого конуса, так що малювання цього інструменту не дуже відрізняється від малювання склянки або будь-якого іншого предмета циліндричної форми. Але необхідно приділити дуже велику увагу деталям, щоб це вийшов саме барабан.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -простий олівець;
  • -кольорові олівці чи акварельні фарби;
  • -Барабан або картинка з його зображенням.
Інструкція
1
Якщо у вас є справжній або іграшковий барабан, поставте його перед собою на піднесення. Барабан повинен знаходитися приблизно на рівні ваших очей. Уявіть його проекцію на горизонтальній площині і спробуйте визначити напрямок основних ліній.
2
Положення аркуша виберіть в залежності від форми і розмірів барабана. Якщо висота інструменту більше ширини, покладіть лист вертикально. Для широкого низького барабана виберіть горизонтальне положення.
3
На око розділіть нижню сторону листа навпіл і поставте крапку. Відступите від неї вгору кілька сантиметрів і твердим олівцем проведіть вертикальну осьову лінію. Вона повинна бути приблизно дорівнює висоті барабана. Через цю ж точку проведіть лінію, паралельну нижньому краю листа. З цієї лінії від осьової відкладіть відрізки, рівні половині ширини барабана.
4
Від кінців одержані відрізків проведіть вгору дві лінії. Вони повинні закінчуватися на тому ж рівні, що і вертикальна осьова лінія. З'єднайте кінці ліній між собою. У вас вийшов «скелет» барабана.
5
Від точки перетину нижньої і вертикальної осьових ліній відкладіть вниз кілька сантиметрів. Це буде радіус кривизни нижньої основи барабана. З'єднайте цю точку з кінцями нижньої осьовий плавними лініями, щоб вийшов полуовал. Його кривизна тим більше, чим нижче по відношенню до ваших очей варто барабан. Точно такий же полуовал намалюйте і на верхній осьової лінії. За вертикальної осьової від точки її перетину з верхньою осьової відкладіть таку ж кривизну овалу. Намалюйте від кінців верхньої осьової лінії ще один полуовал.
6
Розгляньте оформлення барабана. Вгорі і внизу може бути металевий обід. Нижній обід намалюйте лінією, паралельної нижньому півовалом, але розташованої трохи вище. Точно так же намалюйте верхній обід. Зверніть увагу, що його видно тільки з того боку, якої барабан повернуть до вас.
7
Намалюйте вертикальні спиці. Їх не обов'язково розташовувати строго симетрично. Головне, щоб барабан цими осями ділився на рівні частини. Намалюйте одну спицю, відступивши кілька сантиметрів від бічної лінії барабана. Проведіть дві паралельні лінії на дуже маленькій відстані один від одного. Ці лінії трохи виступають над верхнім і нижнім півовалом і закінчуються невеликими кружечками. Другу таку ж вісь намалюйте, відступивши від центральної осьової на таку ж відстань. З задньої сторони видно тільки верхівки спиць. Вони розташовані симетрично по відношенню до спиць на видимій стороні і до вертикальної осі.
8
Раскрасьте барабан. Бічну поверхню розфарбуйте в якийсь яскравий колір - червоний, зелені або синій. Якщо ви розфарбовуєте олівцями, кладіть штрихи паралельно бічних лініях. Спочатку заштрихуйте центр, слабо натискаючи на олівець. Віддаляючись від вертикальної осьової лінії робіть штрихи з великим натиском і більш щільними. Верхню поверхню барабана штрихи круговими рухами і рівномірно.
9
Обведіть барабан більш м'яким олівцем (можна тим, яким ви розфарбовували його бічну поверхню). Обведіть спиці і краю металевих обідків.
10
Намалюйте палички. Їх можна намалювати лежачими під барабаном. Намалюйте 3 лінії, паралельні нижньому краю листа. Відстань від найнижчої до середньої лінії буде трохи більше відстані від середньої до верхньої. З одного боку з'єднайте всі кінці ліній короткої прямої. З іншого боку намалюйте кружечки між нижньою і середньою і між середньою і верхньою лініями. Розфарбуйте палички в жовтий колір і обведіть їх більш м'яким олівцем.
Корисна порада
Якщо ви малюєте блискучий барабан, зробіть відблиск. Залиште поруч з вертикальною осьової лінією незафарбовані пляма.