Як зробити причіп для човна.

Причепи , призначені для перевезення човнів, відносяться до категорії транспортних засобів спеціального призначення, габаритні розміри і маса яких залежать від параметрів перевезеного плавзасоби. При проектуванні і наступному виготовленні вказаного пристрою фахівці зобов'язані також враховувати клас буксирує автомобіля (тягача).
Вам знадобиться
  • - металорізальний інструмент,
  • - зварювальний апарат.
Інструкція
1
Цілком ймовірно, відсутність бажання у туроператорів йти в ногу з часом і розробляти привабливі маршрути для любителів активного відпочинку в регіонах Росії, спровокувало мандрівників до самостійного пошуку питаннях куточків природи, куди не ступала нога людини. Улюбленими місцями автотуристів в більшості випадків стають береги річок та озер, розташованих де-небудь в лісовій глушині.
2
По-справжньому повноцінним відпочинком в зазначених місцях без плавання по водної гладі на човні або катері назвати не виходить. Тому, рано чи пізно, але у туристів обов'язково виникає питання, пов'язане з доставкою плавзасоби на мальовничий берег.
3
А так як універсального причепа для човнів в продажах не існує апріорі (можливий тільки підбір під конкретну промислову модель), то його доведеться виготовляти власноруч.
4
В першу чергу, з огляду на габаритні розміри і масу човна, накидайте ескіз проекту майбутнього причепа або напівпричепа, не забуваючи при цьому, що висота завантаженого транспортного засобу не повинна перевищувати 3,8 метра, в ширину - 2,2 м, в довжину разом з тягачем - 20 м. Виходячи з розмірів плавзасоби, виконуються розрахунки, пов'язані з придбанням витратних матеріалів.
5
Транспортну вісь з деталями підвіски, необхідно розташувати на несучої конструкції так, щоб розподіл вантажу відбувалося в співвідношеннях: 30% - ззаду, 70% - спереду. Зчіпний пристрій, бажано, купити промислового виробництва, на якому буде вказаний максимальна вага буксира. Так, наприклад, якщо ваша човен важить 3 тонни, то неприпустимо обладнати транспортний засіб тягово-зчіпним механізмом, з максимальною навантаженням менше фактичної маси завантаженого буксира. «Кустарщина» може надалі обернутися серйозними наслідками в дорозі.
6
Для виготовлення ложементів використовуйте сталеву порожнисту балку (обтягнуту брезентом), перетин якої знаходиться в прямій залежності від маси човна. Для перевезення плавзасобів невеликого водотоннажності (500-700 кг) достатньо буде застосування профільного металу розміром 40Х60Х8 мм. З метою полегшення навантаження в передній частині причепа встановлюється лебідка, ручна або з електроприводом.
7
Саме виготовлення зводиться до того, що з металу нарізаються заготовки, які потім з'єднують електрозварюванням постійного струму (виконавець повинен мати достатні навичками подібної роботи). Всі кути з'єднань посилюються сталевими косинками, товщиною не менше п'яти мм. Транспортна вісь монтується, приблизно в метрі від задньої траверси. На тязі буксира в районі зчіпного механізму привариваются дві пластини з товстого заліза (зверху і знизу). До нижньої - болтами кріпиться стояночная опора.
8
На заключній стадії виготовлення причепа прокладається електропроводка, і монтуються ліхтарі для світлової сигналізації.