Як розбити файл на частини. Як виділити трек і flac файлу.

Можна помітити, що на багатьох сайтах, присвячених мультимедіа, ігри, фільми та інші великі файли викладаються частинами - так званими «партами» (part). Це зроблено для зручності завантаження на сервер і скачування файлів на комп'ютер. У разі обриву з'єднання, завжди зручніше докачати останню частину розмір 200 Мб, ніж заново скачувати весь файл, обсяг якого може досягати декількох гігабайтів.
Вам знадобиться
  • - програма "Total Commander".
Інструкція
1
Так як же розбити файл на частини? Цим питанням часто задаються новачки аплодери. Аплодери - це люди, які заливають матеріал - фільми, музичні альбоми, комп'ютерні ігри - на сайт. Відповідь проста - розбиття файлу будь-якого розміру на однакові частини може виконати умовно-безкоштовна програма Total Commander. Ця програма працює з усіма версіями Windows і має русифікатори для комфортної роботи з інтерфейсом російською мовою. Total Commander є файловим менеджером з величезною кількістю технічних та інших інструментів, серед яких робота з образами і архівами. Завантажити програму можна безкоштовно в інтернеті, або, можна знайти її на диску-збірнику з програмним забезпеченням.
2
Після того, як програма скачав і встановлена, запустіть її. Ви побачите на екрані дві робочих області Total Commander, розділені вертикальною лінією в центрі екрану. Вибирайте будь-яку область, яка представляє собою провідник того чи іншого диска, і проходите по шляху в потрібну папку, де знаходиться файл, який потрібно розбити.
3
Натисніть на потрібний вам файл лівою кнопкою миші один раз (не два, як зазвичай). Після цього в меню зверху виберіть пункт «Файли» - «Розбити файл» .Перед вами з'явиться вікно, в якому потрібно вказати шлях, куди збережуться частини розбитого файлу, а також бажаний розмір кожного парта. Так, наприклад, файл об'ємом 700 Мб можна розбити на 7 частин по 100 Мб, а файл 4.7 Гб (DVD-диск) на 5 частин: 4 частини по 1 Гб і заключна частина 0.7 Гб.Нажміте OK і дочекайтеся стовідсоткового завершення виконання операції з розбивання файлу на частини, після чого перейдіть в задану папку і упевніться, що всі частини файлу на місці.
Зверніть увагу
Завжди перевіряйте цілісність отриманих таким чином частин файлу (партов). Якщо на вашому комп'ютері старий жорсткий диск, який багато разів перезаписувати, можливо, що деякі парти будуть створені з помилкою CRC, і тоді їх неможливо буде використати.