Як приклеїти дзеркало до шафи.

Один і той же інтер'єр впродовж довгих років починає набридати навіть самим затятим консерваторам. Тому часто хочеться привнести якесь нововведення в Наскучили обстановку. Один із способів пожвавити приміщення - приклеїти дзеркало на шафу. Як це зробити?
Вам знадобиться
  • - дзеркало,
  • - шафа,
  • - клей для монтажу дзеркала,
  • - двосторонній скотч,
  • - лінійка.
Інструкція
1
Замірте дверцята шафи, на яку ви хочете приклеїти дзеркало . Ви повинні знати точні розміри наявного простору, щоб придбати дзеркало потрібної довжини і ширини. Розрахуйте бажані розміри дзеркала, враховуючи, що мінімальний відступ від краю дверцят повинен складати 1 см.
2
Придбайте дзеркало і спеціальний клей для монтажу дзеркал. Зовні тюбики цього клею схожі на «рідкі цвяхи», і ви з легкістю знайдете його в магазинах або на будівельних ринках. Не забудьте купити товстий двосторонній скотч. Він знадобиться для того, щоб зафіксувати положення дзеркала доти, поки не висохне клей.
3
Позначте на шафі простим олівцем точки, де повинні знаходитися кути дзеркала. Це допоможе вам закріпити дзеркало рівно і не вносити в подальшому ніяких поправок. Краще відразу прикріпити дзеркало рівно, інакше потім можуть виникнути проблеми з коригуванням. Наріжте двосторонній скотч на смуги по 10-15 см в довжину.
4
Наклейте отримані смужки скотча на зворотну сторону дзеркала. Якщо дзеркало крупне, то відстань між смугами повинна складати приблизно 50-60 см. Зніміть захисний шар з приклеєного скотча.
5
Нанесіть клей з пістолета на зворотну сторону дзеркала. Краще намазати по краях і між смугами скотча через кожні 20 см. Однак не перестарайтеся з клеєм, щоб він не був видний після того, як дзеркало буде встановлено.
6
Прикладіть дзеркало до шафі. Зафіксуйте його чимось знизу. Клей схопиться приблизно через 20-30 хвилин, а повністю висохне тільки через добу. Тому намагайтеся не зачіпати дзеркало цей час.
7
Після того як клей висохне, ви можете прикрасити дзеркало , наприклад, прикріпити по краях рамку або наклеїти будь-які декоративні елементи, які додадуть вишуканість вашому шафі і пожвавлять інтер'єр в цілому.