Як зменшити вік.

Старість приходить не раптово. Це закономірний і природний процес, який протікає поступово. Одні жінки, які досягли віку «осені життя», думають, що радість і щастя залишилися в минулому, молодість і свіжість вже не повернути. Інші представниці прекрасної статі намагаються не впадати в розпач і всіма силами прагнуть зменшити свій вік. А адже в кожному віковому періоді свої принади. Жіноче позитивне сприйняття себе і навколишнього світу - це чи не є молодість душі?
Інструкція
1
Поважайте себе і свій вік. В житті настав, нарешті, той період, коли ви можете почати балувати себе. Діти виросли і вже не потребують частої турботі. Ви можете поступово почати здійснювати свої мрії - обзавестися присадибною ділянкою або поїхати подорожувати по різних країнах. Ведучи активний спосіб життя, ви будете почувати себе молодою і повною сил, а хвороби відійдуть на другий план. Не втрачайте часу даремно - читайте, займайтеся саморозвитком, шукайте нових друзів, ходите в театри і музеї, проводите час з сім'єю.
2
Слідкуйте за собою і за здоров'ям. Серйозне ставлення до фізіологічних змін в організмі і діагностика захворювань зменшує проблеми зі здоров'ям. Покращують зовнішній вигляд і діють омолаживающе на весь організм помірні фізичні навантаження: фітнес, калланетик, аквааеробіка і ін. Піклуючись до глибокої старості за шкірою, волоссям, нігтями і зубами, ви будете значно збавляти роки. Жінка бальзаківського віку з гарною зачіскою, охайним манікюром і підходящим для неї макіяжем виглядає дуже ефектно і молодо.
3
Використовуйте косметику за своїм віком. Це стосується і доглядають комплексів з ліфтинг-ефектом, і декоративної косметики. Правильний макіяж допоможе скинути кілька років з обличчя. Головне правило - натуральність. В зрілому віці недоречні яскраві тони тіней і помади для губ, а товстий шар тонального крему не тільки не приховає зморшки, але і зробить їх глибше.
4
Передивіться гардероб. Навіть якщо ви молоді душею і ведете активний спосіб життя, на вас смішно і безглуздо виглядатимуть короткі спідниці і блузи з відвертими вирізами. Зріла жінка може бути модною і привабливою і без цих ізисков.Вибірайте той одяг, яка буде підкреслювати достоїнства фігури і при цьому буде зручною. Якщо вибір одягу завдає труднощів, завжди можна звернутися за допомогою до стиліста-професіоналу, який підбере стиль, що відображає внутрішню сутність і відповідний вам за віком.
5
Поводьтеся відповідно віку. Поведінка, властива молодій дівчині, не красить зрілу даму. Це не означає, що ви повинні стати сухий, суворої і манірною старенькою. Але варто пам'ятати про гідність і життєвому досвіді, спілкуючись з людьми.
6
Радійте життю, не шкодуйте про минулої молодості. Живіть для себе і шукайте щастя в дрібницях. Тоді проблема віку відійде на другий план. Головне, що ви щасливі і молоді душею.