Як пов'язати літні берети гачком. В'язання гачком берети літні.

Ажурний річний бере, пов'язаний з тонкої бавовняної пряжі, - чудова і незамінна річ у літню спеку. В такому головному уборі не жарко, так як ажурна в'язка забезпечить доступ повітря вашій голові. Бере, пов'язаний гачком, можна надіти на додаток до відкритого платтю, сарафану чи топу. Його можна надіти для прогулянки по місту, поїздки на дачу або на пляж.
Вам знадобиться
  • - 100 г бавовняної пряжі,
  • - гачок № 1,5-2.
Інструкція
1
Колір ниток для берета може бути абсолютно будь-яким. Ви можете зв'язати беретик під будь річний наряд. Однак візьміть до уваги, що лікарі рекомендують в пекучу спеку надягати одяг світлих тонів. Підберіть тонку бавовняну пряжу, так як вона дуже погано утримує тепло, але добре вбирає вологу і пропускає повітря. Слід врахувати, що така пряжа може дати усадку після прання. Зв'яжіть зразок, виперіть і подивіться, чи дає пряжа усадку. Підберіть гачок. Чим тонше пряжа, тим тонше потрібен гачок для в'язання. Рекомендований номер гачка зазвичай вказують на етикетці мотка пряжі.
2
Зробіть паперову викрійку денця і основи майбутнього берета. До неї буде зручніше прикладати в'язане полотно і робити необхідні убавленія і додавання. Діаметр денця має дорівнювати приблизно однієї другої обхвату голови (тобто, якщо обхват голови 56 см, то діаметр денця слід в'язати 28 см). Але якщо ви хочете зв'язати більш об'ємний берет, то і діаметр дна буде більше.
3
Спочатку займіться дном берета. Зв'яжіть ланцюжок з трьох-чотирьох повітряних петель, замкніть їх в коло і в'яжіть ажурне денце. В якості схеми узору для берета використовуйте схему в'язання серветки такого ж діаметру.
4
Далі в'яжіть, роблячи убавленія, пров'язуючи разом кожен дев'ятий і десятий стовпчики, щоб довжина кола дорівнювала обхвату голови. Цю частину берета можна пов'язати як ажурним візерунком, так і просто стовпчиками без накиду, але в цьому випадку вся краса буде видна тільки ззаду.
5
Околишек в'яжіть «рачьім кроком». Його необхідно провязивать таким же чином, як і стовпчики без накиду, тільки в зворотному напрямку зліва-направо. Ширина околишком залежатиме тільки від вашого бажання.
6
Бере готовий. Щоб уникнути втрати форми, зволожите виріб і сушіть його на рівній горизонтальній поверхні.
7
Ажурний бере не потребує додаткових прикрас, він неймовірно гарний сам по собі. Якщо ж ви хочете надіти його на вечірку, в клуб або інше урочистий захід, то додайте гламуру, прикрасивши цю чудесну шапочку стразами, намистинами, бісером або стеклярусом, або просто приколіть до околишком витончену брошку.