Як встановити стилі.

За допомогою такого універсального інструменту Photoshop як стилі ви можете легко змінити загальну фактуру і колірну гамму шрифту, графічних об'єктів, встановлюючи на них загальний стиль контурів, освітлення, тіней та інших різних еффектов.Помімо стилів, які за умовчанням пропонуються програмою до використання, ви можете скачати вподобані стилі з інтернету - встановлювати їх нескладно, і це не вимагає тривалого часу.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Скачайте потрібні стилі і розархівуйте їх. Перемістіть файли стилів в папку Presets, що знаходиться в каталозі Adobe Photoshop в Program Files.
2
Відкрийте каталог Preset Manager в розділі меню Edit. Потім виберіть пункт Styles зі списку і натисніть Load. У вікні провідника виберіть потрібну папку і відзначте файл, який потрібно завантажити. Натисніть кнопку завантаження, і стилі будуть встановлені. Ви зможете в цьому переконатися, дивлячись на віконце попереднього перегляду стилів, де з'являться нові квадратики. Натисніть Done.
3
Також встановити стилі можна і по-іншому. Зайдіть в розділ меню Window і поставте галочку на відображенні віконця Styles. У вікні, натисніть на маленьку стрілочку праворуч, щоб відкрилося меню стилів. Натисніть кнопку Load Styles і завантажте потрібні стилі, щоб вони відразу відобразилися у вікні. На запит заміни наявних стилів новими натискайте ОК.
4
Щоб застосувати стилі, досить виділити об'єкти, які будуть змінені, і двічі клацнути на обраний стиль. Повернутися до попередніх стилям, що з'являтимуться у вікні, можна в тому ж меню за допомогою кнопки Reset Styles. Також через це меню можна увійти в Preset Manager, щоб додати стилі вищевказаним більш традиційним способом. Через меню, що випадає в стрілочки ви також можете вибрати будь-який з стилів, завантажених в Preset Manager - їх назви ви побачите в списку меню.