Як фотографувати рухомі об'єкти. Як знімати рухомі об'єкти вночі.

Починаючи фотографувати рухомі предмети, залежно від ситуації, фотографи ставлять перед собою різні цілі. Хтось хоче відобразити предмет у чіткому зображенні, хтось, навпаки, прагне розмити знімок.
Інструкція
1
Розмити об'єкт, залишити у фокусі задній фон.Такой знімок робиться на маленькій витримці. Необхідно, щоб камера залишалася нерухомою. Краще використовувати штатив. Ця техніка дозволяє підкреслити високу швидкість рухомого предмета, або, навпаки, не привертаючи уваги до непотрібних деталей, акцентувати його на об'єкті с'емкі.Также даний спосіб застосовують для зйомки нічної дороги. Фотографуються автомобілі з увімкненими фарами, що рухаються на високій швидкості.
2
Розмити фон, фокусуватися на рухомому об'екте.Такой знімок робиться, знову ж таки, на маленькій витримці, але використовується проводка - рух камери в тому ж напрямку, в якому рухається об'єкт. Швидкість об'єкта, знову ж таки, буде підкреслена.
3
Хронографія.С допомогою штатива і подальшої обробки фотографій можна отримати цікавий варіант - хронограф. Об'єкт фіксується з використанням функції безперервної зйомки, а потім знімки об'єднуються.
4
«Застигла фотографія» .Для того, щоб всі знаходяться в кадрі об'єкти «застигли», витримка повинна мати значення 1/1000 секунди. При використанні даної техніки виходять чудові фотографії. Особливо здорово може вийти фотографія, на якій відображені кілька рухомих об'єктів. Наприклад, летить птах на тлі водоспаду.
Багато людей все ще побоюються знімати рухомі об'єкти , це викликано тим, що раніше низькочутливих плівки і темні об'єктиви дозволяли фотографувати лише нерухомі портрети. Однак сьогодні технології помітно змінилися. Сучасні фотоапарати дозволяють робити знімки з більш короткими витримками, які «заморожують» швидкі рухи. Для того щоб правильно сфотографувати об'єкт, що рухається, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Залежно від швидкості руху, необхідно встановлювати певну витримку на камері. Наприклад, для зйомки людини, що біжить необхідна витримка 1/250 с., Для спринтерів або автомобілів на великій швидкості - 1/500 с., А для мотоциклів, літаків, гоночних автомобілів підходить витримка 1/1000 с. або ще більш коротка.
2
Якщо ваша камера володіє обмеженим діапазоном витримки, то намагайтеся робити знімки, коли об'єкти наближаються до вас, а не рухаються впоперек кадру. Для досягнення більш красивого кадру, при зйомці рухомого автомобіля, спробуйте встановити тривалу витримку (приблизно 1/60 с.) І скористайтеся спеціальною технікою проводки. Тобто вам потрібно просто супроводжувати рухомий об'єкт так, щоб він не виходив з центру видошукача. Через кілька секунд зробіть знімок. В результаті ви отримаєте досить чіткий об'єкт, що виділяється на ефектно змащеному задньому плані.
3
Знімаючи рухомі об'єкти в приміщенні (наприклад, на хокейних матчах) скористайтеся спалахом. Коротка тривалість спалаху має такий же ефект, що і невелика витримка, це дозволить вам зупинити будь-який об'єкт на знімку. Але пам'ятайте про те, що спершу потрібно дізнатися максимальну відстань дії спалаху.
4
Якщо ви фотографуєте в приміщенні, але не можете скористатися спалахом, то ретельно стежите за двигающимся об'єктом і постарайтеся зловити кульмінацію дії. Момент, коли об'єкт зупиняється і починає рухатися у зворотний бік. Щоб зробити якісний знімок, сфокусуйте камеру саме на тому місці, де відбудеться це дію.
5
Щоб освоїти зйомку рухомих об'єктів, вам буде потрібно досить багато часу, але продовжуйте практикуватися, адже такі знімки виходять найбільш ефектними і видовищними.