Як очистити реєстр вручну.

Реєстр - серце вашої операційної системи, її основна база даних, і тому від некоректної роботи реєстру та помилок, що містяться в ньому, можуть початися збої у всьому Windows. Якщо ви стали помічати, що Windows працює гірше, з'являються нетипові помилки і подібні неполадки, можливо, вам потрібно зайнятися чисткою реєстру.
Інструкція
1
Крім автоматичного очищення, яку пропонують різноманітні програми та утиліти, існує і ручна очистка реєстру. Вибирайте чистку вручну тільки в тому випадку, якщо ви досвідчений користувач ПК та впевнені в своїх знаннях і уміннях. Неграмотна робота з реєстром може привести до серйозних наслідків, аж до непрацездатності системи - тому беріться за чистку вручну тільки в крайньому випадку, будучи впевненими в собі.
2
Відкрийте «Пуск» і виберіть «Виконати». У відкрилася рядку введіть regedit і натисніть Enter. Відкриється вікно з редактором реєстру, в якому ви побачите стовпчик папок і параметрів. В розділі «Мій комп'ютер» знайдіть підпапку HKEY_CURRENT_USER і зайдіть в підрозділ Software.
3
Знайдіть записи про програмне забезпечення, яке у вас колись стояло, але було видалено. Записи про нього збереглися в реєстрі і заважають роботі системи. Видаліть зайві записи.
4
Потім відкрийте підпапку HKEY_LOCAL_MACHINE і відкрийте там той же самий розділ (Software). Знову знайдіть всі файли, що стосуються вже видалених програм. Видаліть їх.
5
Для прискорення та виправлення роботи системи цього вже буде достатньо - застосуйте зміни, вимкніть редактор реєстру і перезавантажити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TnK99cEPY-E
Корисна порада
Якщо ви хочете більш глибокої і серйозної чистки реєстру, скористайтеся програмами Ccleaner або RegistryBooster. Вони ліквідують помилки в реєстрі на досить глибокому рівні і роблять резервну копію, перш ніж здійснювати зміни - в разі невдачі ви зможете відновити попередню версію реєстру, що неможливо при ручному очищенні.