Як накладати градієнт. Як накласти градієнт в фотошопі.

Один з найважливіших і затребуваних інструментів в фотошопі - градієнт . З його допомогою можна створювати нові ефекти і додавати реалістичності готовим зображенням.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, зображення
Інструкція
1
Інструменти Paint Bucket Tool ("Заливка") і Gradient знаходяться в одній групі на панелі інструментів. Після того, як вибрали градієнт , на панелі властивостей задайте його параметри. За замовчуванням, для градієнт а встановлюються кольору основного і заднього фону, які обрані на панелі інструментів. Щоб вибрати інший вигляд, клацніть по лівому віконця в панелі властивостей і потрапите в редактор градієнт а - Gradient Editor. Там ви можете вибрати один із стандартних або створити новий градієнт .
2
Широка кольорова смуга посередині вікна показує поточні налаштування градієнт а. Нижні движки керують кольором, а верхні - прозорістю. Клацніть двічі по лівому движку Color Stop, і ви потрапите в палітру кольорів. Вибирайте початковий колір градієнт а і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку OK. Клацніть двічі по правому нижньому движку і встановіть кінцевий колір. Якщо ви хочете, щоб градієнт був багатобарвним, збільште кількість движків. Клацніть мишкою по нижній кромці, і у вас з'явиться ще один движок. Надайте йому бажаний колір, зайшовши в палітру кольорів. Щоб видалити движок, натисніть на кнопку Delete в правому нижньому кутку вікна редактора.
3
Прозорість у відсотках кожного кольору можна задати, клацнувши двічі по верхньому движку. Однак для того, щоб градієнт був дійсно прозорим, на панелі властивостей необхідно відзначити прапорцем крайнє праве віконце Transparency.Справа від віконця виду на панелі властивостей знаходиться група, до якої зібрані типи градієнт ів: - лінейний- радіальний- угловой- зеркальний- брілліантовийВибірайте тип і вид градієнт а, виходячи з того завдання, яке перед вами стоїть.
4
Накладати градієнт краще на окремому шарі, щоб не зіпсувати вихідне зображення. З початкової точки проведіть лінію в кінцеву. Якщо результат вас не влаштував, скасуйте дію, використовуючи комбінацію клавіш Alt + Ctrl + Z, і спробуйте вибрати інший тип і вид градієнт а.
Корисна порада
Дуже цікавий ефект дає використання градієнта разом з фільтром Clouds.