Як дізнатися дозвіл відео.

При перетворенні файлу потрібно вказувати його кінцеве дозвіл , вибрати яке найзручніше, якщо відомо вихідне. В такому випадку можна створити більш якісний відео. Або вам просто потрібно скинути його на свій КПК, смартфон, мобільний телефон або інший портативний пристрій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, набір кодеків KLiteCodecPack, програвач KMPlayer, доступ в інтернет
Інструкція
1
В деяких випадках можна дізнатися дозвіл відео, навіть не відкриваючи сам відеофайл. Натисніть правою кнопкою мишки по відеофайлу, дозвіл якого ви хочете дізнатися. У виниклому меню виберіть «Властивості». У вікні, яке з'явиться, клацніть по вкладці «Докладно». Спливе вікно, в якому слід знайти розділ «Відео». В цьому розділі відшукайте компоненти, а саме: ширину кадру і висоту кадру. Це і є дозвіл відеофайлу. Приміром, якщо ширина кадру 512, а висота 288, значить його дозвіл 512 на 288.
2
Якщо в рядку «Докладно» не відображається дозвіл цього відеофайлу, вам доведеться скористатися іншим способом. Скачайте набір кодеків KLiteCodecPack і встановіть на свій комп'ютер. В комплект кодеків входить набір додаткових відеоплеєрів і утиліт.
3
Виберіть потрібний вам відеофайл, натиснувши по ньому правою кнопкою мишки. Після наведіть курсор на рядок «Відкрити за допомогою». У виниклому вікні виберіть Media Player Classic, а вгорі на панелі інструментів - компонент File. Потім в меню виберіть рядок Properties, після чого натисніть по вкладці Details. Далі знайдіть напис Video size. Навпаки цього рядка знаходиться інформація про дозвіл відеофайлу.
4
Ще один спосіб дізнатися дозвіл відео - безпосередньо з самого відеоплеєра. У різних відеоплеєра ця функція може перебувати в різних розділах меню. Дуже зручний і функціональний програвач - KMPlayer. Скачайте і встановіть його на свій комп'ютер. При першому запуску виберіть мову інтерфейсу. Після установки цього плеєра практично для всіх відеофайлів він використовуватиметься за умовчанням.
5
Відкрийте потрібний відеофайл. Клацніть правою кнопкою мишки по вікну програвача. У виниклому меню виберіть «Інформація про запис». У вікні, знайдіть показники Width і Height, де Width - це ширина, а Height - висота файлу.