Як зробити розвал коліс.

Розвал - це кут між колесом і перпендикуляром, опущеним на дорогу. Якщо кут виставлений правильно, то це забезпечує стійке зчеплення і хороше управління автомобілем.
Інструкція
1
Для початку визначте ознаки того, що вам дійсно необхідно виконати регулювання сходу розвалу. Якщо при їзді по прямій і рівній дорозі ваш автомобіль завжди відхиляється від заданого курсу в ту чи іншу сторону, то регулювання не уникнути. Також вона потрібна при нерівномірному зносі шин або тяжкості при управлінні машиною.
2
Заженіть автомобіль на яму або в гараж, де є підйомник. Почніть регулювання з рульового колеса, переконайтеся в тому, що прямолінійній русі кермо стоїть прямо, а при поворотах наліво і направо кількість оборотів збігається. Перевірте тиск в шинах, і, якщо потрібно, доведіть його до однакової величини. Огляньте кріплення підвіски і безпосередньо самого рульового механізму, перевірте всі вузли на наявність пошкоджень та дефектів, і при необхідності усуньте їх.
3
Підніміть автомобіль і переконайтеся, що його шини не торкаються поверхні землі. Обчисліть точки, в яких відбувається рівне биття на бічних сторонах шин. Зробіть це за допомогою крейди і упора для руки. Піднесіть крейда до колеса, яке знаходиться в обертовому положенні, попередньо міцно обіпріться на предмет, відзначте на колесі діаметрально протилежні виступаючі частини. Після цього поверніть колесо так, щоб ці частини виявилися по вертикалі.
4
Повісьте поруч з колесом невеликий вантаж, або поставте прямокутник. Величина розвалу - це різниця відстаней між верхньою частиною колеса і ниткою вантажу або прямокутником. Якщо ця величина знаходиться в межах від 1 до 5 мм, то все в нормі. В іншому випадку додайте регулювальні прокладки між віссю важеля і поперечиною. Якщо це не приносить бажаного результату, то зверніться в автосервіс, де вам на сучасному комп'ютерному стенді зроблять більш точні вимірювання і усунуть всі дефекти.