Як вибрати двоспальне ліжко.

Вибираючи двоспальне ліжко , необхідно враховувати не тільки якість меблів, а й індивідуальні переваги подружжя. Розміри, вартість і функціональність двоспальному ліжку - є основними критеріями, від яких залежить повноцінний відпочинок.
Інструкція
1
Найважливішим елементом, на який потрібно звернути увагу при виборі ліжка, є матрац. Він повинен бути якісним, виконаним з натуральних матеріалів. Також, важливо звернути увагу на відповідність матраца певним стандартам: він не повинен бути занадто жорстким і дуже м'яким. Дуже важливим критерієм є і пружність матраца, що визначається залежно від ваги людей. Матрац може бути пружинним, або складатися з наповнювача. Свою перевагу краще віддати якісному пружинному матрацу, який зможе довгі роки радувати своїх господарів.
2
При виборі двоспальному ліжку потрібно враховувати і її параметри. Саме, від ширини спального місця буде залежати комфортний сон. Адже стиснутий відпочинок не може принести повного розслаблення і задоволення людині. Також, вибір ліжка необхідно здійснювати в залежності від кількості осіб, які будуть на ній відпочивати.
3
Велике значення має при підборі двоспальному ліжку - її комплектація. В даний час, можна вибрати будь-яку вподобану ліжко з різними скриньками або без них. Найголовніше, на перше місце потрібно ставити своє здоров'я і поставу, а вже потім функціональність ліжка.
4
Щоб сон був здоровим і міцним, важливе значення має структура основи ліжка. Чим більше рейок в підставі ліжка, тим зручніше буде відпочивати. Рейки забезпечені спеціальними регуляторами жорсткості, переміщення яких робить ліжко м'якою або жорсткою.
5
У сучасному світі, повному різних дизайнерських рішень, можна придбати ліжко нестандартної форми. Замість звичайної прямокутної ліжка, можна вибрати овальну, круглу або будь-який інший форми. Завдяки оригінальній формі, можна здійснити різні цікаві рішення в дизайні інтер'єру спальні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c3j5eyEfNc0
Корисна порада
Ліжко є індивідуальним місцем для відпочинку і сну, тому вибирати її потрібно, спираючись на індивідуальні переваги, характер і фантазію.