Як архівувати файл. Есет архів пошкоджений.

Згідно з визначенням в інформатиці, архів - це файл з особливим розширенням, що містить в собі інші стислі без втрати файли або інформацію про них. Архіви представляють собою щось середнє між папкою і файлом і є результатом компіляції інших файлів програмою-архіватором.
Інструкція
1
Програма-архіватор - це саме те, що створює архіви і що їх розпаковує. Таких програм безліч, але найвідоміша з них - умовно-безкоштовна програма WinRAR. Вона працює з файлами популярних архівних форматів - RAR і ZIP. Тому для архівації файлів потрібно встановити WinRAR на комп'ютер.
2
Для того, щоб архівувати файл в новий архів, виберіть потрібний файл, натисніть на нього правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Додати до архіву» (Add to archive). На екрані з'явиться вікно з настройками майбутнього архіву: його назва, формат, метод стиснення, різні опції, що стосуються SFX-розпакування (автоматичне розпакування файлів подібно комп'ютерній програмі), бекапа, доступу по паролю і іншого.
3
Після того, як настройки зроблені, натисніть OK і дочекайтеся закінчення операції по створенню архіву. Архів буде створено в тій же папці, що і файл, який ви архівіровалі.Еслі вам потрібно додати файл в уже існуючий архів, відкрийте архів і перетяните з робочого столу або іншої папки потрібний вам файл в область відкритого в WinRAR архіву. Якщо файл великого обсягу, на його запис у архів може знадобитися кілька хвилин або секунд.
Корисна порада
Якщо ви хочете пересилати архівований файл по електронній пошті за допомогою вбудованого поштового клієнта, наприклад The Bat або Mircosoft Outlook, виберіть в контекстному меню «Стиснути та відправити» (Compress and email), і після архівації файл автоматично з'явиться в додатку до нового письму в програмі поштового клієнта.