Як прибрати жирову складку на спині.

Поява жирових складок на спині - це не просто естетичний недолік фігури, але і потенційна небезпека виникнення різних захворювань хребта. Саме тому з такими відкладеннями необхідно боротися за допомогою спеціальних вправ.
Інструкція
1
Визначте своє співвідношення між калоріями, які ви споживаєте і які витрачаєте, і зробіть свій раціон більш збалансованим, тому що якщо ви не будете враховувати проблеми загальної ваги, то фізичні навантаження не будуть максимально ефективними.
2
Одними з найбільш ефективних засобів боротьби з жировими відкладеннями на спині вважаються біг і плавання. Регулярно займайтеся цими видами спорту, а в якості додаткових занять, спрямованих на зміцнення м'язів і спалювання жирів, почніть займатися танцями.
3
Якщо ви відвідуєте фітнес-клуб, то можете включити в свій комплекс заняття на спеціальних тренажерах, попередньо проконсультувавшись з інструктором щодо вибору тих вправ, виконання яких буде для вас найбільш підходящим.
4
Включіть в комплекс своїх занять кардіотреніровки, ефективність яких обумовлена тим, що завдяки своїй інтенсивності вони покращують обмін речовин і сприяють активному спалюванню калорій.
5
Щодня виконуйте вправи з легкими гантелями (бажано, щоб їх вага була 1-2 кг). Наприклад, можете лягти на лаву (на спину) розвести руки з гантелями в сторони, після чого зводити руки над головою на вдиху і розводити їх, опускаючи якнайнижче до підлоги - на видиху. Зводите і розводите руки 20-30 разів, після чого зробіть невелику перерву і ще раз приступите до виконання вправи.
6
Доповніть комплекс спеціальними вправами для спини. Наприклад, можете встати на карачки, спираючись на коліна і передпліччя, синхронно витягніть праву руку і ліву ногу вперед і затримайтеся в такій позі 5 секунд, після чого поверніться у вихідне положення. Повторіть 10 разів, після чого зробіть те ж саме з лівою рукою і правою ногою.
7
Щоб швидше домогтися бажаних результатів, опрацьовуйте всі групи м'язів. Це допоможе не тільки позбавлятися від зайвих калорій, але і дасть можливість досягти запланованого ефекту без зайвого навантаження на м'язи спини.
Складки жиру на спині звертають на себе увагу небагатьох. Адже свою спину людина не бачить. А раз не бачить - значить і не переживає. Однак, надягаючи одяг з відкритою спиною і милуючись собою в дзеркалі, важко не помітити ці жирові «крильця». Виглядають вони, звичайно, жахливо, але їх наявність - не вирок, а заклик до дії.
Інструкція
1
ДіетаСядьте на дієту. Дієта для схуднення грунтується на одному принципі, що стверджує, що людина, що бажає скинути вагу, повинен споживати калорій менше, ніж витрачати. При цьому, харчування зобов'язане бути сбалансированным.Несбалансированная або занадто низькокалорійна (деякі примудряються урізати свій раціон до 3-4 сотень кілокалорій в день при нормі 2-2,5 тисячі) загрожує тим, що обмін речовин сповільнитися, організм перейде на стан облоги, і ви буде повніти навіть від ковтка води.
2
УпражненіяФізіческая активність - неодмінний атрибут будь-якого скидання ваги. Вправи досить швидко розгладять будь складочки хоч на спині, хоч на інших частинах тіла. Спробуйте двічі на день виконувати такі вправи: - вставши на карачки, спираючись на руки і коліна, витягніть одночасно вперед праву руку і ліву ногу. Затримайтеся в позі кілька секунд, потім поверніться у вихідне положення, а потім витягніть вперед вже ліву руку і праву ногу. Це один повтор. Таких повторів необхідно зробити не менше 10; - ляжте на підлогу - на живіт. Руки вздовж тіла. На вдиху підніміть руки, ноги, відірвіть плечі і стегна від підлоги і затримайтеся в цьому положенні кілька секунд. Опустіться на підлогу і розслабтеся. Це ефективна вправа для спини потрібно повторити не менше 10 раз.В щоденні тренування обов'язково включайте аеробні навантаження (кардіо-тренування), добре що спалюють жир. Не нехтуйте гантелями. Тільки з їх допомогою можна обрости хорошу форму верхньої частини тулуба і рук.
3
Образ жізніОбраз життя, який ви ведете, не може не відбиватися на вашій зовнішності. Недарма кажуть, що посіяв звичку, пожне долю. І ваші щоденні звички-ритуали привели вас до того, що ви зараз маєте. Ви прекрасно знаєте ті свої звички, які довели вас до стану, в якому ви перебуваєте. Складіть їх інвентарний список, і поступово замінюйте кожну з них на більш здорову. Причому, ключове слово тут «поступово» .Заменіте звичку вечеряти жирними і ситними стравами на, скажімо, вечірню прогулянку (до речі, в день людина повинна проходити не менше 10 000 кроків, що дорівнює приблизно 5 кілометрам). Спробуйте відправлятися на прогулянку в момент, коли сім'я сідає за ситний і нездоровий вечерю. І користь і ніяких соблазнов.Пересмотріте свої улюблені проведення часу у вихідні. Замість поїдання цукерок біля телевізора вирушайте, наприклад, кататися на велосипеді або гуляти з дітьми. І так далі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jUNt2pXr76Q