Як читати по фотографії.

Форма обличчя, ніс, брови, очі, рот можуть розповісти про людину, її схильностях і характері. Існує ціла наука, яка зветься - физиогномика. Вона дозволяє визначити долю і характер людини за рисами його обличчя, глибше пізнати і зрозуміти своїх близьких, знайомих, підлеглих, колег, начальників. Риси обличчя можуть чимало сказати про людину. Оволодівши методиками «читання» по обличчю, ви з легкістю складете точний психологічний портрет будь-якої людини.
Інструкція
1
Напружений вираз обличчя говорить про те, що людину терзають внутрішні сумніви, можливо, навіть страхи і невпевненість. Людина з таким типом особи важко приймає рішення і намагається дотримуватися старих поглядів, але легко встановлює контакти і впевнений в правильності своїх дій і може довго і старанно займатися обраним справою.
2
Зустрічаються особи, удавані нерухомими, а щоки виглядають обвислими. Складається враження, немов людина ось-ось засне. Таким людям властива лінощі в характері, вони нікуди не поспішають, їх мало що цікавить.
3
Трикутне особа видає хитруна, який переслідує свої інтереси, а квадратне говорить про суворому характері, брутальності і внутрішній силі. З такими людьми важко домовитися і знайти спільну мову. Володарі овальної форми особи є веселими, добрими людьми, люблять галасливі компанії і прагнуть опинитися в центрі уваги. Цілком ймовірно прояв натури лідера.
4
Високі брови вразлет з невеликим вигином говорять про цілеспрямованості натури, часто зустрічаються у керівників. Брови середньої довжини і ширини свідчать про збалансованість сторін особистості: волі, інтелекту, емоційності, доброти.
5
Якщо жінка вискубує широкі брови до тонкої лінії, в її оточенні стає менше друзів. Низьке положення брів вказує на консервативну натуру. Густі брови підкреслюють на прагнення до лідерства. А соромливих і добрих людей можна визначити по зовнішніх кутах брів, спрямованих вниз.
6
Далеко поставлені великі очі належать сентиментальним, інфантильним жінкам. Широко розплющені очі кажуть про чутливість, розумі й кмітливості натур. Красиві, немов гіпнотичні очі кажуть про сильний темперамент і гострому розумі. Вузькі маленькі оченята належать потайним людям.
7
Довгий ніс - ознака самостійності. Володарі коротких носів - позитивні, відкриті люди. Виражені крила носа і при цьому акуратний кінчик говорить про те, що такі люди нерідко стають впливовими особистостями. Роздвоєний кінчик носа говорить про сором'язливості, а кирпатий зустрічається у розпущених і навіжених людей. Ніс з горбинкою видає людей проникливих і хитрих.
8
Тонкі губи - ознака дріб'язковості і педантичність. Складки навколо носа, що опускаються до куточків губ, кажуть про прояв підступності. Маленький рот свідчить про слабкий характер, а великий рот говорить про зворотне. У егоїстів звичайно крупніше нижня губа, а у невпевнених людей переважає верхня губа. Красиві, трохи пухкі губи говорять про чуттєвості і тонкощі натури.