Як дізнатися групу крові без аналізів. Як визначити групу крові.

Знати свою групу крові вкрай необхідно. Безумовно, при стаціонарному лікуванні лікарі не стануть питати вас про групу або резусі, вони обов'язково проведуть лабораторне дослідження, а от у випадку екстреному, коли на рахунку кожна хвилина, ці відомості можуть стати життєво важливими.
Інструкція
1
Звичайно ж, без аналізів встановити групу крові дуже складно, а іноді просто неможливо, однак імовірність такого встановлення є (але все ж в подальшому ми рекомендуємо звернутися в медичний заклад для уточнення результатів, адже виявити групу крові на професійному рівні можуть тільки фахівці на спеціальному обладнанні при наявності аналізу вашої крові).
2
Перегляньте позначки у своєму паспорті. У багатьох громадян стоїть спеціальна позначка про групу крові у вигляді печатки, де вказано резус-фактор і відповідна група.
3
Подивіться свою медичну карту, у випадку, якщо попереднє дію результатів не дало.Узнайте групу крові своїх батьків. Слід знати, що якщо обидва батьків мають I, II і т.д. групу крові, то відповідно і дитина, народжена від них, буде мати таку ж групу крові. Якщо один з батьків має I, а другий, приміром, II групу крові, то дитина може успадкувати одну з них і відповідно мати або I або II групу.
4
Визначте або уточніть з виписки медичної карти, до яких груповими ознаками відноситься ваша кров. Серед таких ознак розрізняють 0, А і В. Залежно від цього визначте свою групу крові. Так, 00 - це перша група крові, 0А - друга група крові, 0В - третя і АВ - четверта.
5
Пам'ятайте, правильно визначити групу крові та резус-фактор може тільки фахівець-медик в спеціальній лабораторії, дослідивши ваші аналізи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9HuwBsjj6VY
Зверніть увагу
Знати свою групу крові і групу крові своїх дітей та близьких родичів просто зобов'язаний кожен, адже саме кров у разі непередбачених обставин може знадобиться для порятунку вас або ваших рідних, саме кров розповість про ваші недуги і саме вона є одним з найважливіших елементів у будові тіла людини.
Знати свою групу крові зобов'язаний кожна людина, уявіть, якщо з якої-небудь причини вам в терміновому порядку доведеться її переливати? У рятувальників та військовослужбовців група крові вказана в спеціально місці на формі. А ви знаєте свою групу крові?

Визначити групу крові можна і самостійно, не звертаючись до лікаря і не здаючи аналіз. Також керуючись знаннями, ви зможете визначити групу крові рідної сестри чи брата, а так само вашої майбутньої дитини. Мало хто знає, що існують дані про більш ніж ста різних групах крові, але основними раніше вважаються 4 основних. Отже. На еритроцитах знаходяться антигени, а в сироватці крові антитіла. Еритроцити можуть містити антигени А або В, але вони можуть не бути присутнім що означає О. Таким чином можна виділити 3 варіанти одного гена. У лабораторії, наявність генів визначають за допомогою реакції з контрольними сироватками крові. За системою ABO виділяють 4 групи крові: I група (О) вміст у плазмі агглютінов альфа і бетаII група (А) вміст у плазмі агглютіна бетаIII (В) вміст у плазмі агглютіна альфаIV (АВ) агглютінов нетОбозначаются групи із зазначенням резу - фактора, позитивний результат якого є у 85% людей. Як визначити групу крові майбутньої дитини або дізнатися свою за допомогою теорії? Кожен з нас отримав по одному гену від матері та батька. I і II групи крові характерні змісту антигенів. II група може містити AA антитіла чи поєднуватися А0. Третя група - поєднання ВВ і В0. Наведемо приклад. Наприклад, у вашого батька четверта група крові, а у матері перша. Від матері ви отримали антиген 0, від батька антигени А або В (відсоток ймовірності 50). Значить у вас або друга, або третя група крові. Найчастіші групи крові - це перша і друга, найрідкісніша четверта.