Як налаштувати підключення по локальній мережі.

Якщо у вас є кілька комп'ютерів, об'єднаних в локальну мережу, і тільки на одному з них є інтернет - набагато зручніше буде підключити всі комп'ютери локальної мережі до інтернету. Щоб забезпечити доступ локальної мережі в інтернет, потрібно використовувати основний підключений комп'ютер в якості шлюзу. Це нескладно зробити, і в цій статті ви в цьому переконаєтеся.
Інструкція
1
Один із способів підключення локальної мережі до інтернету - це підключення безпосередньо по IP-адресами. Попросіть у свого провайдера за додаткову плату надати вам IP-адреси для потрібної кількості комп'ютерів локальної мережі. Таким чином, ваші комп'ютери будуть вважатися єдиною подсетью.Основной комп'ютер-маршрутизатор виявляється підключений одночасно і до загальної мережі провайдера, і до своєї локальної мережі. Вам потрібно налаштувати передачу інтернет-пакетів від однієї мережі до другой.Чтоби з'єднання було захищеним, і щоб запобігти несанкціонованому доступу до вашої локальної мережі, встановіть Firewall, який запобіжить доступ у внутрішні матеріали підмережі. В налаштуваннях Firewall вкажіть тип пакетів, які не повинні виходити з підмережі в основну мережу. Також можна заблокувати доступ ззовні до комп'ютерів вашої локальної мережі.
2
Простіший метод підключення - це Network Address Translation, система, що дозволяє декільком комп'ютерам виходити в мережу через один загальний IP-адресу основного комп'ютера. Цей спосіб, на відміну від попереднього, не вимагає покупки додаткових адресов.Установіте на комп'ютер-шлюз програму NAT-сервера. Він автоматично визначить, з якого локального комп'ютера був відправлений пакет, і відповідь пакет відправляє на локальний комп'ютер по запам'ятовуваному адресою.
3
Нарешті, ще простіший спосіб підключити комп'ютери локальної мережі до інтернету - це підключення через проксі-сервер.Здесь вам не буде потрібно організовувати маршрутизацію. Потрібен тільки посередник - проксі-сервер на основному комп'ютері. Ви можете вибрати для себе найбільш підходящий проксі-сервер з великої кількості пропонованих в мережі. Також ви можете взяти проксі-сервер свого провайдера.