Як підібрати розмір рукавичок.

Важко уявити закінчений образ з колекції весна-осінь без стильних рукавичок . Вони повинні ідеально поєднуватися з іншими предметами гардеробу - сумкою, головним убором і взуттям. Але перед тим, як планувати покупку, потрібно визначитися з розміром рукавичок .
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Якщо ви не знаєте розмір рукавичок , які вам підходять, необхідно виміряти окружність долоні посередині, близько до основи великого пальця за допомогою сантиметрової стрічки. Отриманий результат вимірювання слід співвіднести з даними таблиці, таким чином дізнавшись свій розмір. Якщо величини представлені в дюймах, то попередньо поділіть число, що вийшло (в сантиметрах) на 2,71. Стандартними є наступні розміри рукавичок - 6, 6 14, 12 червня, 6 34 та інші. Для чоловіків найбільш популярні розміри 8, 8,5, 9, 9,5, 10.
2
Якщо розмір ви визначили правильно, то рукавички зі шкіри та замші будуть спокійно вдягатися і не будуть заважати руху рук. Вони можуть розтягуватися тільки в поперечному напрямку, тому не потрібно намагатися натягувати їх між пальцями.
3
Під час примірки рукавичок необхідно уважно вивчати інструкцію від виробника, яка повинна бути зазначена на етикетці. По ній ви не тільки дізнаєтеся країну, в якій вони були зшиті, а й рекомендації по догляду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DgrLeAbtG5w
Зверніть увагу
Залежно від країни виробника рукавички будуть відрізнятися по довжині пальців. Так, східні компанії шиють моделі, розраховані на широку долоню і пальці середньої довжини. Західні ж, навпаки, на вузьку долоню і довгі пальці.
Корисна порада
При виборі рукавичок основними параметрами, на які слід звернути пильну увагу, є розмір і довжина. При покупці уважно огляньте рукавички. Найпростіша модель повинна складатися з шістнадцяти деталей. Інакше вам просто незручно буде їх носити. Приміряючи рукавички, акуратно натягайте їх на пальці. Не дивуйтеся, якщо вони буду сидіти досить щільно. Однак і не варто їх сильно перетягувати під час примірки. Так, потягнувши за край, ви можете порвати шкіру. Найкраще вивернути їх наполовину, спочатку надіти на пальці і потім за загнуту частина натягнути на всю руку.