Як дізнатися, чи була машина в аварії. чи був авто в аваріях.

Купівля автомобіля - справа серйозна, а особливо, якщо цей автомобіль старий. При продажу вам напевно скажуть тільки про його достоїнства. А про такі неприємні речі як ДТП і заміна деталей зволіють промовчати. Є маса нюансів, на які варто звернути увагу при виборі автомобіля з вторинного ринку.
Вам знадобиться
  • дзеркало, ліхтар, автомобіль, магніт, прилад
Інструкція
1
В першу чергу при покупці уживаної машини зверніть увагу на кузов. На ньому не повинно бути слідів свіжої фарби і зварювання і "роздутих" частин. Зазори між деталями повинні знаходитися на однаковій відстані з обох сторін. Дверні зазори можна перевірити так - відкрийте двері і покачайте. Якщо відчуваєте, що вона "ходить" легко, значить, двері знімали. З внутрішньої сторони зазори можна оглядати за допомогою дзеркала і ліхтаря.
2
Оглядати авто потрібно в світлий час доби. Так ви зможете визначити відмінності в кольорі деталей. Місце для огляду повинно бути не надто сонячне. Оптимальна буде півтінь, оскільки відблиски від сонця можуть скрасити відмінності.
3
Якщо у вас є спеціальний прилад, який визначає товщину лакофарбового покриття, то обов'язково візьміть його з собою. На всіх деталях автомобіля товщина покриття повинна бути приблизно однакова. Невеликі відхилення - можливо під шаром фарби нанесена шпаклівка. Немає такого приладу - не біда. Прихопіть з собою простий магніт. На шарі шпаклівки він буде погано триматися.
4
Обов'язково подивіться під колісні арки, якщо на амортизаторах є масляні розводи, то незабаром його доведеться міняти. Це задоволення не з дешевих.Еще один спосіб перевірити амортизатори - натиснути на кожний з чотирьох кутів автомобіля. Машина повинна плавно качнутися і зупинитися. Якщо це "хитання" триває, значить, амортизатори не в порядку.
5
Не можна обходити увагою і "нутрощі" автомобіля. Загляньте під капот. Двигун повинен бути чистим і сухим, а при його роботі ні в якому разі не повинно бути білого диму з вихлопної труби.Обратіте особливу увагу на трубопровідний шланг, ведучий до повітряного фільтру. Він повинен бути чистим. Якщо він в олії - двигун сильно зношений.
6
І нарешті, потрібно проїхати по прямій лінії кілька метрів, щоб від коліс залишився слід. Він повинен йти по одній лінії. Якщо ж слід роздвоюється, значить, є проблеми з колісною базою.
Зверніть увагу
Ніколи не купуйте автомобіль у сумнівного власника, оскільки зараз часто скуповують і ремонтують биті машини, які практично не підлягають відновленню. Відразу зрозуміло, яка якість буде у вашого "коня".
Корисна порада
При покупці старих автомобілів зверніться до офіційних дилерів, які часто виставляють на продаж одночасно з новими і автомобілі б/у.