Як влаштуватися охоронцем. Як влаштується охоронцем в клуб.

Щоб влаштуватися на роботу охоронцем , зовсім не обов'язково бути суперменом. Достатньо мати міцну статуру, хорошу фізичну підготовку і відповідати деяким іншим вимогам охоронних підприємств. Що ж конкретно потрібно для того, щоб влаштуватися на роботу охоронцем ?
Інструкція
1
Отримання диплома школи охоронців. Як правило, навчання в школі платне і триває воно близько трьох місяців. По закінченні навчального процесу вам доведеться здати кваліфікаційний іспит перед комісією при органі внутрішніх справ. Отримати диплом можуть тільки ті майбутні охоронці, хто успішно пройшов екзаменаційні випробування.
2
Отримання ліцензії охоронця. Ліцензія охоронця видається тим, хто вже має диплом школи охоронців. Крім диплома необхідно надати ряд документів, у тому числі і медичну довідку, яка підтверджує, що ваше здоров'я відповідає встановленим нормам.Отсутствіе диплома або ліцензії не буде перешкодою при влаштуванні на роботу охоронцем , якщо затримуватися в цій області надовго ви не збираєтеся. У будь-якому місті Росії знайдуться приватні охоронні підприємства (ПОП), що беруть на роботу охоронців без жодної кваліфікації. Але будьте готові до того, що знайти підходящу вакансію, що відповідає вашим очікуванням по зарплаті та умовам роботи, буде значно складніше. У солідних організаціях наявність ліцензії - обов'язкова вимога.
3
Перегляньте газети оголошень вашого міста і сайти вакансій в Інтернеті. Пропозицій роботи для охоронців зустрічається досить багато.
4
Не бійтеся пропонувати свою кандидатуру в цікавлять ЧОП та інші підприємства, навіть якщо відкритих вакансій ви не знайшли. Але перш переконайтеся, що відповідаєте вимогам компанії. Більшість охоронних організацій хочуть бачити в рядах своїх співробітників охоронців: • з ліцензією, • з водійським посвідченням, • пройшли службу в лавах збройних сил, • мають позитивну характеристику з попереднього місця роботи, • з вищою освітою (для особистих охоронців і охоронців). Іноді зустрічаються і обмеження по росту. Найоптимальніший зріст - 175-185 см. Має значення і вік. Якщо вам не менше 21 року і не більше 50, влаштуватися на роботу охоронцем буде проще.Дополнітельним перевагою для вас може стати досвід успішної роботи в спеціальних підрозділах МВС і ФСБ Росії, наявність пояса або титулу з бойових мистецтв, звання майстра спорту. В деяких охоронних агентствах цінуються співробітники, які володіють іноземними мовами.