Як закачати мелодії на айфон.

Більшість користувачів Apple iPhone мучить питання: як закачати і встановити свою мелодію на телефон? Справа в тому, що офіційно мелодії не можна закачати, їх можна тільки придбати торговому центрі виробника. Але й тут не все так просто, потрібно мати обліковий запис в iTunes Store, що зробити жителям Россі вельми проблематично. Але вирішити це завдання все-таки можна: за допомогою програм iTunes і iRinger.
Інструкція
1
Для початку, необхідно завантажити дані програми в Інтернеті, що можна зробити абсолютно безвозмездно.Запустіте програму iRinger і додайте власні мелодії за допомогою кнопки "Import", вказавши нехай до потрібної папки.
2
Натисніть кнопку «Export», а у вікні кнопку «Go» .Вследствіе цього, в папці «Мої документи» створиться каталог з назву «iPhone Ringtones», куди і будуть згодом зберігатися всі ваші рінгтони. За 1 раз можливо добавітьне більше одного трека, тому дана дія доведеться повторити стільки разів, скільки мелодій ви хочете завантажити.
3
Запустіть програму iTunes і виберіть вкладку «Рінгтони». Додайте власні рігтони: натисніть «Файл»> «Додати папку в медіатеку ...» і вкажіть шлях до папки «iPhone Ringtones2». Тепер все мелодії з цієї папці виявилися у відповідній вкладці.
4
Тепер можна синхронізувати свій iPhone. Відкрийте вкладку «Пристрої» і виберіть свій телефон. Після цього відзначте пункти «Синхронізувати рінгтони» і «Все рінгтони» та натисніть кнопку «Синхрон.».
5
Далі беремо телефон, заходимо в «Налаштування»> «Звуки»> «Дзвінок». Ваші рінгтони повинні там з'явитися. На цьому все, тепер ви можете встановлювати як дзвінок власні рингтони.
Зверніть увагу
Найбільша тривалість мелодії виклику для iPhone становить 30 секунд.