Як створити свій домен. Як на сайті створити домен.

Веб-дизайнери створюють сайти, наповнюють їх і просувають. Але створити сайт самому, власними зусиллями, будь це блог або портфоліо, не так уже й важко. А домен першого рівня робить вас привілейованим інтернет-користувачем.
Інструкція
1
З чого почати створення сайту, блога, портфоліо, форуму? Звичайно ж, з реєстрації домена. Напевно, ви вже придумали адресу сайту і вибрали доменну зону, будь то .com, .orgG, .ru або модний нині кириличний .рф.Первим справою, потрібно знайти реєстратора доменних імен. Їх в інтернеті безліч. Щоб не робити реклами жодному з них, просто зайдіть в будь-яку пошукову систему, введіть «зареєструвати домен» і переглядайте пропозиції різних реєстраторів.
2
Після того, як ви вибрали реєстратора, відповідного вам за ціною і якістю, зареєструйтесь на його сайті і створіть профіль. Не в якому разі не втрачайте логін і пароль від сайту реєстратора, інакше через рік ви не зможете продовжити користування доменом.Все домени в інтернеті, крім анонімних, мають whois. Whois - це такий блок інформації, в якому містяться дані про держателя доменного імені (URL сайту). У профілі на сайті реєстратора вам знадобиться ввести всі дані про вас, які вимагає форма заповнення whois, в тому числі докладну адресу, номер телефону та паспортні дані, а також буде потрібно продублювати деяку інформацію латинськими буквамі.После того, як ви переконалися в правильності введених даних , приступайте до реєстрації домена. Перевірте, чи не існує такої адреси в спеціальній формі пошуку на сайті реєстратора. Після вибору домену ви повинні покласти його в «корзину» і оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом (WebMoney, PayPal, банківський платіж і т.д.). Пам'ятайте, що ви оплачуєте домен терміном на один рік. Через рік доведеться внести таку ж або іншу суму, щоб продовжити термін реєстрації.
3
Коли як домен оплачений, ви можете налаштувати його приватність, а також, звичайно протягом декількох хвилин після реєстрації домену, вам на електронну пошту прийде повідомлення з посиланням, за якою потрібно пройти і завантажити скановану копію вашого паспорта (розворот і сторінка з пропискою) .Після успішного завантаження сайт прийме статус активного, зазвичай це відбувається протягом 24 годин після реєстрації та оплати доменного імені. Вітаємо, ви створили свій домен! Тепер його можна прикріплювати до хостингу.