Як поставити торпеду на ВАЗ.

Торпедо - панель, яка виконує найголовніші функції в салоні автомобіля. В торпедо вставляється приладова панель, яка має першочергову важливість для водія. На торпедо встановлена панель включення і управління обігріву салону за допомогою грубки. Саме з огляду на таку важливість даного устаткування, водій повинен вміти правильно ставити торпедо.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності всіх елементів торпедо. Насамперед, це болти для кріплення торпедо і саморізи. Потім приладова панель. Далі ручки для керування грубкою, кнопка для її включення, попільничка. Не забудьте про дефлектори.
2
Приступайте до установки торпедо. Виконувати її краще вдвох. Протягнувши панель в салон автомобіля, починайте ставити її одночасно з двох сторін. Вийміть фішки приладів через отвір для приладової панелі. У тому ж районі знайдіть болти для кріплення торпедо з кузовом автомобіля. Закріпіть їх. Аналогічні болти маються на речовому відділі панелі. Далі під рульовою колонкою за допомогою саморізів закріпіть панель. Тепер торпедо закріплена до кузова автомобіля.
3
Приступайте до збірки панелі. Приєднаєте приладову панель за допомогою фішок. Спідометр необхідно прикрутити за допомогою троса. Без нього прилад не показувати значення. Після цього вставте приладову панель в отвір торпедо і закріпіть її за допомогою засувок. Одягніть рульове колесо, якщо ви його знімали. Закріпіть ручки на перемикачі пічки, кнопку для її включення і попільничку. В останню чергу помістіть дефлектори в спеціальний отвір.