Як назвати туристичне агентство. Як можна вдало назвати турагентство.

Вибір вдалого назви фірми - це великий плюс в розкручуванні бізнесу. Дане твердження стосується будь сфери діяльності, в тому числі і туризму. Постарайтеся підібрати таке найменування, яке буде перегукуватися з особливостями вашого агентства.
Інструкція
1
Якщо туристичне агентство спеціалізується на пляжному відпочинку, то його назва повинна асоціюватися з жарким сонцем, теплим морем і білосніжним піском. Накидайте слова, які пов'язані, на вашу думку, з пляжним відпочинком. Попросіть знайомих зробити теж саме. Можливо, вони зможуть вам запропонувати цікавий варіант. Також можна перебрати назви пляжних курортів світу і відсіяти найбільш звучні і запам'ятовуються з них. Враховуючи те що більшість популярних назв вже зайнято, обраний варіант можна урізноманітнити додатковими словами. Відповідними варіантами можуть бути слова: paradise, sun, beach. Пограйте зі звучними буквосполученнями і закінченнями, які популярні в туристичному нейминге.
2
Якщо більшість ваших турів носять екскурсійний характер, шукайте слова, пов'язані з географічними відкриттями і особливостями різних країн. Приклади таких слів і словосполучень: альманах, навколо світу, globe, bon voyage. Джерелом натхнення можуть стати історичні події, архітектурні терміни, назви стародавніх міст.
3
Якщо ви плануєте відкрити агентство по релігійному туризму, вам варто звернути увагу на слова, які стосуються історії храмів і монастирів, а також до біблійних мотивів. Вдалим варіантом може стати назву, в якому присутні слова благовіст, святки, покриву. Назва туристичної фірми може асоціюватися з цілющими джерелами і загальним тілесним оздоровленням. Враховуючи той факт, що паломництво спочатку передбачало тривалий мандрівка до святого місця, в якості назви можна вибрати слова, пов'язані з мандрами і далекими землями. Наприклад, ваша фірма може мати назву «Шлях очищення» або «Благословенна земля».
4
Для агентства, що займається пристроєм весільних подорожей, варто віддавати переваги словами, які тісно пов'язані зі щасливими моментами молодят. Романтичні і ніжні слова можуть стати підходящим варіантом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yqMlLb5aZUA
Зверніть увагу
Сприяння у виборі назви для Вашого турагентства. Назва фірми найчастіше визначає всю її успішну роботу, і тут теж не обійтися без професіоналів. Тепер Вам залишається лише приступити до самого процесу роботи і зробити двадцятий крок, який, при такій ретельній підготовці, можна сміливо назвати сходинкою до вершини успіху. Сьогодні у багатьох виникає ідея відкрити турфірму.
Корисна порада
Як назвати турагентство? Можна використовувати які-небудь варіації з екзотичними фруктами (папайя, манго та ін.), Райський куточок, Рів'єра. Експериментуйте з дієсловами руху (їхати, поїхати, туту та ін.). Часто беруть назви пам'яток. Можна мультяшні назви спробувати (Ведмедики Гаммі та ін.) Назви рослин (магнолія і т. П.) Комбінації зі словами тур, круїз, відпочинок, подорожі.