Як лаяти перед іспитом. Лайки перед іспитом.

Студентські прикмети вказують, що перед здачею заліку або іспиту обов'язково потрібно дотримати кілька вимог: не митися напередодні, в особливості не мити голову, спати з підручником під подушкою і т.д. Друзі також можуть посприяти успішній здачі сесії, лаючи учня.
Інструкція
1
Лайте студента саме в день здачі. Емоція гніву - одна з найбільш яскравих і сильних, а вашому другу потрібна сильна енергетична підтримка. Розуміючи, що ви вболіваєте за нього і бажаєте йому успіху, він швидше збереться і здасть іспит краще.
2
Не використовуйте лайок, що стосуються розумової неповноцінності: дурень, ідіот, недоумок і подібні. Слово матеріально, а значить, якості, які ви приписуєте студенту, стануть його особистими якостями. Як ви розумієте, людина з низьким інтелектом не може займатися навчанням всерйоз і успішно скласти іспит або залік.
3
Зверніть свою любов в гнів. Перераховуйте вголос всі риси характеру студента і незмінно надавайте їм негативний відтінок. Згадуйте все вчинки, скоєні ним, і висловлюйтеся про них з незмінно негативним ставленням.
4
Припишіть йому негативні якості, протилежні його істинним рисам, наприклад, якщо він відрізняється завзятістю, назвіть його вітрогон. В якості основи можете використовувати і нейтральні риси. Негативні властивості характеру перебільшуйте до гротескних масштабів.
5
Допускаються будь вирази і лайки, що не торкаються інтелект студента: шельма, гульвіса, сучий син і т.д. Здебільшого сенс і зміст лайки залежать виключно від вашої фантазії, наприклад: «Ах, ти, шельма, Петро, всю ніч гуляв, з дружками пив, останні гроші на вітер пустив! Ах ти, п'яниця, мати з батьком без копійки залишив, Ірод безсердечний! ». При цьому ваш друг може бути непитущим і люблячим сином. Згадуйте і реальні історії із спілкування з людиною: напевно він скоював якісь помилки. У вас з'явився законний привід висловити свою думку про нього і навіть отримати за це подяку.
Зверніть увагу
Лайка з дохристиянських часів і до недавнього часу вважалася кращим засобом від пристріту. Вважалося, що якщо друзі, по всій видимості, бажають зла тій або іншій людині, то його справжній ворог не стане докучати йому і цілеспрямовано псувати життя, зокрема, перешкоджати здачі іспиту. Такі обманні ходи існують у багатьох обрядах, що дійшли до наших днів, в тому числі у весільних. Студентське повір'я теж можна пов'язати з вірою в «лихе око».