Як встановити текстури.

Різноманітні й оригінальні текстури можуть розширити ваші можливості при роботі з графікою в Adobe Photoshop. За замовчуванням програма містить не такий вже великий вибір привабливих текстур, тому більшість користувачів викачує їх з Інтернету і встановлює додатково, щоб згодом скористатися в творчій роботі. У цій статті ми розповімо вам, як правильно встановлювати викачані текстури.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Архів з текстурами, який ви скачали з інтернету, розпакуйте, а потім скопіюйте файли текстур в папку для доповнень Presets в каталозі Adobe Photoshop в Program Files.
2
Відкрийте розділ меню Edit і виберіть Preset Manager. Відкриється меню управління доповненнями, серед яких ви в списку зможете знайти стилі, пензлі, градієнти, а також текстури. Виберіть в списку доповнень текстури (Patterns) і клацніть праворуч від вікна з текстурами кнопку Load. Відкриється провідник, в якому потрібно вказати папку, в якій зберігається файл з шуканої текстурою. Виберіть потрібний файл і натисніть «Завантажити».
3
Після завантаження натисніть Done, а потім перевірте, чи з'явилися нові текстури у віконці попереднього перегляду в меню управління доповненнями (Preset Manager) .Потім перевірте кожну текстуру на працездатність, застосувавши її на шрифт або зображення.
4
Якщо текстура не завантажується, можливо у неї формат JPEG-зображення, який не підходить для доповнень Photoshop. Щоб програма визначила файл як текстуру, відкрийте в Фотошопі потрібне зображення у форматі jpg і в меню Edit виберіть Define Pattern. Це визначить ваше зображення як текстуру, і після цього вона з'явиться у вікні попереднього перегляду в Preset Manager. Тепер ви можете не тільки завантажувати готові текстури в Фотошоп, але і створювати свої власні, у разі невідповідності формату закачаних текстур необхідному.