Як взяти відгул.

З 2004 року таке поняття як « відгул » в Трудовому кодексі перестало існувати. Проте у працівників, як і колись, залишаються можливості оформити позаплановий вихідний.
Інструкція
1
Компенсація за понаднормові роботи. Працюючи у вихідні або святкові дні, ви можете розраховувати на додатковий вихідний в обраний вами або встановлений начальством день. В такому випадку робота у вихідний день оплачується в стандартному, а не в подвійному розмірі, а наданий відгул НЕ оплачівается.Важно враховувати, що все це можливо тільки в разі, якщо переробка була офіційною. Вас повинні ознайомити з відповідним наказом, де будуть вказано число задіяних співробітників, дати понаднормових робіт і дати, на які вам будуть надані відгул и. Якщо такого наказу ви не підписували, то довести факт переробки буде достатньо проблематично.
2
Підписавши наказ, вам необхідно написати заяву на отримання відгул ів. Причому дана заява важливо написати в тому місяці, коли вам довелося працювати понаднормово. Інакше ви ризикуєте отримати подвійну оплату за роботу у вихідний день, в такому випадку про позаплановому вихідному дні можна буде забути. В документі вкажіть причину, по якій вам має бути наданий відгул .
3
Скористатися відгул ом можна протягом 10 днів з моменту понаднормової роботи. Якщо з якої-небудь причини ви не змогли скористатися відгул ом, роботодавець зобов'язаний оплатити вашу роботу у вихідний день, як і належить, у подвійному розмірі.
4
Дочекайтеся отримання наказу, де буде вказана конкретна дата, коли ви зможете відпочити. В іншому випадку заслужений відгул може перетворитися на необґрунтований невихід на роботу.
5
Відгул в рахунок майбутнього відпустки. Якщо в поточному році ви ще не ходили у відпустку, то у вас є можливість взяти кілька відгул ов для вирішення особистих проблем. У наслідку ці дні будуть відняті з вашої відпустки. Для цього напишіть заяву про надання в конкретний період потрібного числа днів в рахунок майбутнього відпустки.
Ось і настали довгоочікувані новорічні канікули. Але вам не до відпочинку, кінець року - відповідальний період роботи підприємства. Саме зараз потрібно підвести підсумки роботи за рік, підтягнути залишилися «хвости». І навіть якщо вас ніхто не змушує, ви відправляєтеся на роботу. У тому випадку, якщо це на користь справі - роботодавець підтримає ваш ентузіазм. Зате у разі потреби в додатковому відпочинку - у вас є відгули . Коли і як можна використовувати наявні у вас відгули ?
Інструкція
1
Перш за все, потрібно визначити, що відгул - це дні відпочинку, що надаються працівнику за відпрацьовані раніше годинник за межами робочого часу. Це може бути робота у вихідні, святкові дні, поза графіком і пр. Не потрібно плутати їх з днями відпочинку без збереження заробітної плати, в рахунок майбутнього відпустки, наданими за Колективним договором.
2
Отже, у вас є відгул. Це повинно бути підтверджено відповідним наказом на робочий день. Для цього, на підставі вашої письмової згоди на роботу у вихідний або святковий день, роботодавець повинен видати наказ по підприємству. У своїй заяві про згоду на роботу у вихідний або святковий день вкажіть, чи бажаєте ви відпочити або отримати додаткову оплату, т.к. така робота оплачується у подвійному размере.Предоставленіе відгулу у зручний для вас час має бути обумовлено в наказі на робочий день.
3
Якщо все оформлено правильно, то при необхідності вам потрібно звернутися до керівника із заявою про надання покладеного відгулу. Для того щоб вона була підписана без зайвих зволікань, вкажіть причину, по якій відгул вам потрібен саме в цей день. Також в заяві вкажіть день вашої роботи, за який берете відгул.
4
Щойно заява буде підписана керівником, працівники служби управління персоналом підготують наказ про надання вам дня відпочинку. Ознайомившись з наказом, можете відпочивати. Цей день не підлягає оплаті, а вихідний день, коли ви працювали, оплачується в одинарному размере.Еслі все зробити відповідно до вищевказаними рекомендаціями, проблем з наданням вам відгулів не виникне.
Зверніть увагу
Наявність відгулів не дає права працівникові використовувати їх виключно на свій розсуд. Самовільний відгул прирівнюється до прогулу!