Як впоратися з нудьгою. Як впоратися з поганим настроєм.

Нудьга, апатія, відсутність бажання щось робити ... З таким станом стикалися багато і багато людей. Дуже часто воно з'являється восени, коли природа в'яне, сонячних днів стає менше. І ранньою весною, коли організму після зими не вистачає вітамінів та інших речовин. Часто хандра явище тимчасове. У когось вона триває довше, у когось менше. Але в кожному разі, такий стан заважає повноцінно насолоджуватися життям і навколишнім світом. Тому важливо вміти справлятися з нудьгою .
Інструкція
1
Випишіть на папір кілька своїх улюблених занять. Подивіться, чим би ви могли зайнятися в дану хвилину. Можливо, доведеться спочатку змушувати щось себе робити через силу, але поступово ви ввійдете в смак, захопитеся, і хандра поступово піде.
2
У стані апатії не хочеться нічого робити і ні з ким спілкуватися. Але саме спілкування з подругами, родичами може стати засобом позбавлення від нудьги. Сходіть компанією в кафе, боулінг, аквапарк, якщо дозволяє погода, можете вибратися на шашликі.Еслі не хочете нікуди виходити, то влаштуйте удома дівич-вечір. Запросіть подруг, купите пляшечку вина. Можете просто побалакати, а можете послухати музику або подивитися якийсь фільм, тільки бажано, щоб він був веселим і легким для сприйняття.
3
Займіться спортом або танцями. Під час занять вам буде ніколи думати про свою хандре, а викид адреналіну і ендорфінів під час занять поступово взагалі змусить вас забути про те, то ви прибували в такому стані. Кормі того, заняття спортом корисні для вашої фігури і здоров'я.
4
Ведіть щоденник ваших вдалих справ і звершень. І коли відчуєте, що починаєте хандрити, нудьгувати, то перечитайте свої успіхи і досягнення. Це додасть вам заряд позитиву, енергії, дозволить не розклеїтися. Можливо, щось захочеться повторити або вчинити якісь нові вчинки, тобто часу придаватися зневірі у вас просто не буде.
5
Якщо у вас весняна хандра, то боротися з нею допоможуть різні вітамінно-мінеральні комплекси, які допоможуть заповнити недолік елементів, необхідних для нормальної життєдіяльності організму.
6
Частіше бувайте на вулиці. Особливо в сонячні дні. Адже саме брак ультрафіолету є однією з причин появи нудьги. Виберіться в такий день кудись подалі від міського шуму і суєти. Насолодитеся тишею, сонцем, свіжим повітрям.
7
Не намагайтеся шукати причини своєї апатії. Самоаналіз може тільки посилити ваш стан. Пам'ятайте, що хандра, найчастіше, є тимчасовою і скоро вона пройде, і ви знову будете радіти життю.
Зверніть увагу
Ви почнете отримувати більше життєвої енергії, і відчуєте, що проблема як впоратися з депресією поступово втрачає актуальність. Наступним кроком у вирішенні питання про те, як позбавитися від депресії, має стати спілкування з людьми. Перше бажання, яке з'являється у людини в стані депресії, це бажання замкнутися в собі, що тільки посилює депресивний стан.
Корисна порада
Один з найефективніших способів боротьби з нудьгою є прибирання в будинку. Адже безлад, сміття, пил - це скупчення негативної енергії. Звільніть своє затишне гніздечко від цього мотлоху, позбудьтеся від усього непотрібного, і вам відразу стане легше, ось побачите! Ще один вірний спосіб: весь свій негатив можна віддати папері. Напишіть, а ще краще - намалюйте причину свого депресивного стану.