Як навчитися робити тату. Як робити тату в домашніх умовах-навчання.

Якщо вам подобається розпис тіла, якщо ви маєте художній досвід і смак, то, ймовірно, ваше покликання - робити татуювання . Однак для цього не достатньо всіх вищеперелічених якостей. Такий тонкої роботі необхідно вчитися. Зробити це може кожен, але добитися успіху вийде лише у вибраних. Може бути, ви ставитеся до їх числа.
Вам знадобиться
  • - журнали з зображенням,
  • - олівець,
  • - ластик,
  • - аркуш паперу,
  • - гроші,
  • - машинка для тату.
Інструкція
1
Для початку погортайте журнали, каталоги з зображеннями тату, ознайомтеся з найцікавішими з них і відзначте для себе деякі моменти, які необхідно враховувати в даній роботі. Намалюйте тату, використовуючи свій індивідуальний стиль. Ці ескізи допоможуть вам зробити аналіз, оцінити себе, а також знадобляться надалі.
2
Якщо у вас є знайомий тату-майстер, то це відмінна можливість отримати у нього майстер-клас, будучи присутнім і спостерігаючи за ходом його роботи. Взагалі ви можете попросити про цю послугу будь-якого майстра, однак це зажадає деяких матеріальних витрат. Безумовним плюсом для вас може стати знайомство з машинкою, що використовується для нанесення малюнка (якщо вставити в тримач для чорнила простий олівець, то за деякий час можна «відчути» апарат, що допоможе вам у майбутньому).
3
Зробіть портфоліо ваших робіт, нанесених на папір раніше, і разом з ним вирушайте «підкорювати» салони тату рідного міста. На сьогоднішній день багато з них надають можливість навчання терміном в декілька місяців. Звичайно, грошових витрат вам не уникнути, вартість занять досить велика.
4
Якщо у вас немає необхідної матеріальної бази, але є безумовний талант, директор тату-салону може піти вам назустріч і надати безкоштовні курси з подальшим відпрацюванням. Зазначений варіант сприяє також якнайшвидшому навчанню (це в інтересах роботодавця). В тому випадку, коли жоден із запропонованих шляхів по якимось причинам не дав результатів, намагайтеся відвідати якнайбільше різноманітних тематичних семінарів, завести «потрібні знайомства» і зробити другу спробу вже через кілька тижнів або місяців.
5
Надавайте своє портфоліо якомога більшій кількості людей, цікавтеся їх думкою, робіть відповідні висновки. В салонах демонструйте свої роботи з упевненістю, показуючи непохитне бажання вчитися. Якщо вам роблять гідну пропозицію з необхідністю переїзду, погоджуйтеся, адже це може стати відмінним стартом.
6
На курсах намагайтеся уважно слухати фахівців, не пропускайте теоретичні та практичні заняття. Наприкінці навчання вам нададуть модель для роботи і від того, як якісно ви виконаєте завдання, залежить ваше майбутнє (основним моментом тут є збереження спокою і тверда рука). Ідіть до своєї мети впевненою ходою, і тоді результат буде позитивним.