Як оформити кабінет інформатики.

Кабінет інформатики вимагає уважного ставлення з боку вчителя. Тут обов'язково потрібно перевірити загальний технічний стан кабінету, а потім вже переходити до його оформлення. В кабінеті обов'язково повинні бути методичні посібники та документи по систематизації літератури.
Вам знадобиться
  • стенди, шафа для дисків, комп'ютери, папка для паперів, старий розібраний комп'ютер
Інструкція
1
Перевірте загальний стан кабінету, щоб не було обсипається штукатурки і відвалюється стелі. Потім приведіть сам кабінет в належний зовнішній вигляд, щоб можна було зайнятися його оформленням. Обов'язково переконайтеся в справності проводки і відсутності стирчать проводів.
2
Розмістіть на стінах стенди, розставте робочі столи на зручній відстані від дошки. Перевірте всі комп'ютери на справність, а також переконайтеся в наявності всіх необхідних для роботи програм. Не забудьте повісити пам'ятку з техніки безпеки на видному місці в кабінеті. Також розмістіть на стіні великий плакат, на якому будуть розписані санітарні норми роботи дітей за комп'ютером.
3
Проведіть інвентаризацію, запишіть всі дані в окрему папку із зазначенням кількості комп'ютерів, мишок, килимків і навушників. Потім проведіть систематизацію методичної літератури, яка у вас є. Виділіть під неї шафка, а другий шафка відведіть для зберігання дисків з програмами та навчальними фільмами. Пронумеруйте всі диски, підпишіть їх і внесіть в загальний каталог літератури. Під час систематизації не забувайте прибирати старі книги і неактуальні версії програм, а на їх місце додавайте нові підручники і програми.
4
На стендах виділіть декілька різних рубрик, які протягом року ви будете оновлювати. Знайомте дітей з новинками зі світу інформаційних технологій, пояснюйте їм пристрій нових приладів. Встановіть статичні плакати, які відображають загальний пристрій комп'ютера і пояснюють призначення комплектуючих. Додайте невеликі стенди, на яких будуть зібрані основні поняття і терміни.
5
Подбайте про наочності, так як за картинками вивчати будову комп'ютера не годиться. Відшукайте старий комп'ютер, який можна буде збирати, розбирати на уроках. І не забудьте правильно оформити папку з методичною літературою, яку краще зберігати в закритому шафі.