Як різати моркву. Як красиво нарізати марковь.

Морква - універсальний продукт. Вона входить як основний інгредієнт в багато страви, її можна вживати абсолютно в будь-якому вигляді від сирого до пареного. Крім того, морква - чудова прикраса в салатах і холодці. Але для кожного блюда морква слід правильно і красиво нарізати.
Інструкція
1
Можна, звичайно, обзавестися таким корисним в господарстві агрегатом, як спеціальна універсальна терка для моркви або звичайна овочерізка. Однак справжні кулінари воліють проявляти свою майстерність, нарізаючи моркву вручну найхимернішими способами. Отже, візьміть гостро наточеними ніж з негнучким тонким лезом. Помийте і почистіть моркву.
2
Нарізка соломкою - один з найпоширеніших способів естетичного подрібнення моркви. Розріжте моркву вздовж на досить тонкі пластини. Потім розріжте викладені стопкою морквяні пластини по діагоналі, відступаючи всього 2-3 мм. Не поспішайте, щоб соломка вийшла рівною і акуратною. Підсумком шинкування стануть довгі, тонкі соломки, відмінно підходять як для салату, так і для супу.
3
Для плову моркву потрібно більш крупної нарізки. Ні в якому разі не тріть її на тертці, так вона втратить свою соковитість вже з перших хвилин приготування. Підійдуть як півкільця моркви товщиною від 3 мм, так і велика недовга соломка також від 3-4 мм в товщину. Різати слід по тому ж принципу, що і дрібну соломку. Спочатку моркву ділите вздовж, а потім на смужки і далі вже - соломкою.
4
Для салату « Морква по-корейськи» шинкування повинна бути дуже довгою. Поперечна соломка може виявитися короткуватою, тому метод нарізки - дещо іншою. Спочатку наріжте овоч уздовж на тонкі пластини, потім стопку з пластин також уздовж - не по діагоналі і не поперек - ріжте Рівному не дрібної і не великою соломкою - 2-3 мм. Після того як морква нарізана по всім «салатним» правилам, можна приступати до приготування «корейської заправки».
5
Іноді потрібно нарізати моркву брусочками, наприклад, для плову по-фергански. Робиться це в такий спосіб: розріжте морква уздовж навпіл. Знову розріжте уздовж навпіл. Потім ріжте кілька разів навпіл поперек. Вийдуть маленькі акуратні брусочки.
6
З відвареної моркви можна вирізати красиві квіточки. Морква наріжте поздовжніми пластинами завтовшки 3 мм. З платівки виріжте трикутник. З одного боку треугольничка зробіть надріз у вигляді зубчиків. Укладіть чотири таких трикутних заготовки зубчиками назовні. Перед вами морквяний квітка.
7
Щоб вирізати з моркви зірочку, уздовж моркви по довжині прорежьте глибокі канавки, а потім наріжте пластинами в 3 мм.