Як збирати гриби в лісі.

Гриби , володіючи специфічним ароматом і чудовим смаком, користуються заслуженою славою делікатесів. Однак вони не тільки неймовірно смачні, але й поживні. Крім того, у свіжих грибах багато мінеральних речовин. Вони містять калій, фосфор, сірку, кальцій, магній, натрій. В них також багато вітамінів. Ці властивості грибів давно знайомі людству, тому гриби - один з найпопулярніших продуктів у багатьох кухнях світу. А збирати їх в лісі - це особливе, ні з чим не порівнянне задоволення.
Вам знадобиться
  • - корзина,
  • - палиця з роздвоєним кінцем,
  • - невеликий ніж.
Інструкція
1
Зазвичай вважають, що грибна пора - літо, а особливо перша половина осені з її мжичать дощами. Хоча насправді грибний сезон починається ще самої ранньої весни і тягнеться до заморозків.
2
У квітні-травні в лісі з'являються сморчки. Вони зустрічаються в листяних лісах на родючих грунтах. Багато хто не любить ці гриби, та й деякі фахівці розглядають їх як отруйні, так як сморчки містять гельвелловая кислоту. Однак вона при кип'ятінні переходить у відвар, який потрібно повністю зливати, і повністю зникає.
3
Потім з'являються дощовики. Їх улюблене місце - галявини, луки, ростуть вони і біля доріг. Молоденький дощовик ніжний і м'ясистий. В цей же період можна знайти і гливу, і луговий опеньок.
4
На зміну весняним грибам приходять більш цінні літні. В червні-липні в березових лісах з'являються підберезники, а в соснових - маслюки. Розквітають різними фарбами сироїжки. Далі з'являється білий гриб. Його можна зустріти в ялинниках і сосняках. Іноді вони зустрічаються і в дубових лісах. Не без причини вважають, що білий гриб - найкращий з їстівних грибів. Капелюшок у нього темно-бура опукла, м'якоть його щільна, м'ясиста. Свіжий гриб практично не має запаху, але неймовірно ароматний в сушеному вигляді.
5
В березових і осикових лісах можна відшукати підосичники, свинушки і лисички. На узліссях і галявинах у величезній кількості растт шампіньйони. До кінця липня кожен грибник з нетерпінням чекає поява груздів. Цей гриб найсмачніший в солоному вигляді. Крім них, на засолення йдуть вовнянки як рожеві, так і білі. У ялиновому лісі по яскравій помаранчевій забарвленні капелюшки можна дізнатися рижики.
6
В кінці серпня - початку вересня настає самий розпал сезону для грибника. І лише тільки з настанням заморозків вони вже не заглядають в ліс.
7
Основний закон грибника, яким слід керуватися, - збирайте тільки добре знайомі і доброякісні гриби. Щоб відрізняти їстівні від отруйних грибів, потрібно добре в них розбиратися. Слід ознайомитися за книгами хоча б з їх головними видами, а першу «тихе полювання» починайте під керівництвом досвідчених грибників.
8
Вирушаючи в ліс, візьміть з собою палицю з роздвоєним кінцем, щоб зручніше було розсовувати сухе листя, траву, хвою а також невеликий ніж. На зручніше тара - корзина, в ній гриби не мнуться і не кришаться.
9
Ні в якому разі не висмикуйте їстівний гриб із землі, а обережно зріжте його ножиком, неодмінно залишивши частину ніжки в землі. Таким чином ви збережете грибне місце на довгий час. Після того, як ви зрізали гриб, обов'язково перевірте, чи не червивий Чи він. Щасти вам «тихого полювання»!