Як зробити запрошення на весілля своїми руками. Як зробити запрошення насвадьбу своїми руками.

Оригінальна весілля вимагає незвичайного підходу. Асортимент откриточних пропозицій не радує різноманітністю. Щоб зробити унікальні особливі запрошення на весілля, запасіться фантазією, позитивним настроєм і необхідними аксесуарами. Тим більше, самостійно виготовити запрошення набагато простіше, ніж шукати відповідний варіант по весільних салонах. А найголовніше - hand made знову в моді!
Інструкція
1
Підберіть у власному фотоархіві відповідну фотографію. Це можуть бути міські замальовки, краєвид, фото голубів, неба, моря або зображення вашої пари. Обробіть фото в Photoshop, експериментуючи з шарами, контрастом, состаріваніє, рамками, візерунками. Каліграфічним шрифтом на фотографії складіть текст весільного запрошення і роздрукуйте листівку на фотознімках. Таке запрошення можна відсилати як поштою, попередньо вклавши в конверт, так і вручати особисто.
2
Цікаві повністю ручні варіанти запрошень. Як то - розкривається листівка з саморобною обкладинкою, на внутрішньому аркуші якої ви напишете сам текст запрошення . Обкладинку оформите за допомогою пензлика і фарб, схематично або художньо зобразивши там голубів, квіти, кільця або все, що побажаєте. Самий проста прикраса обкладинки - вирізаний фігурними ножицями квадрат або ромб з фактурної папери, покритий мереживом з нашитими намистинами, по краях обклеєний готовими атласними трояндочками або іншими декоративними деталями. Обкладинку можна повністю «перетягнути» шматком атласною або шовкової тканини, яку, приклавши трафаретні фігурки, потім густо покрийте лаком для волосся з блискітками.
3
Зробіть запрошення на весілля у вигляді мініатюрних сувоїв. Підійде як пергаментний папір, так і звичайна декоративна, пофарбована в рожевий, блакитний або світло-зелений кольори. Палички, на які будете закручувати свитки, наріжте з розділеною бамбуковій серветки. На самому свиті від руки пишіть урочисте запрошення. Потім сувій скрутіть, як годиться, в трубочку. Труднощі можуть виникнути з сургучною печаткою. Але її цілком можна замінити розплавленим і підфарбованим парафіном з свічки. Звичайно, ідеальним варіантом буде ставити печатку латунну з гравіюванням з ваших ініціалів, однак для цих цілей підійде будь-який «фамільний вензель», яких в дитячих магазинах продається в достатній кількості. Можна і зовсім обійтися без печатки, перев'язавши сувої витонченої тасьмою, кінці якої пропустіть крізь великі важкі намистини.