Як позбутися чорних крапок і пор.

Комедони на носі та інших частинах особи виглядають як чорні точки і створюють дуже неохайне відчуття, тому потрібно намагатися не допускати їх появи. Але якщо точки вже з'явилися, самі по собі вони не розчиняться, доведеться їх видаляти. Але робити це потрібно так, щоб не нанести цим шкоди ні шкірі зокрема, ні організму в цілому.
Вам знадобиться
  • - відвар аптечної ромашки;
  • - лікувальні трави;
  • - марлевий компрес або паперові носові хустки.
Інструкція
1
Комедони виникають через скупчення жиру в розширених порах особи. Під впливом кисню жир окислюється і чорніє, в результаті шкіра виявляється всіяною некрасивими точками. Не варто піддаватися спокусі видавити ці точки відразу після виявлення, щоб забути про них раз і назавжди. Після видавлювання на місці комедона утворюється справжній кратер, який тут же заб'ється брудом і новою порцією сала, ситуація в підсумку стане ще гірше.
2
Тому варто грунтовно підготуватися до майбутньої чищенні особи і провести її за всіма правилами косметології. Для початку вам потрібно буде спробувати макимально розкрити пори обличчя. Робити це найкраще за допомогою парової ванночки з додаванням відвару ромашки. Налийте в миску киплячої води, додайте в неї склянку відвару, нахиліться над мискою, накрийте рушником і посидьте так хвилин 10-15.
3
промокніть обличчя чистим рушником, ретельно вимийте і продезінфікуйте руки. Обмотайте вказівні пальці рук марлею або чистими паперовими хустками і впевненими, але обережними рухами видавлюйте вміст однієї забилася пори за одною.
4
Не старайтесь старатися більше, ніж необхідно. Якщо у вас не виходить видавити всі крапки, чистку можна повторити через тиждень. Не тисніть занадто сильно. В іншому випадку після чистки замість чорних точок ваше обличчя прикрашатимуть синці і патьоки. Після чищення необхідно відразу ж звузити пори, найпростіше зробити це, вмиваючись холодною водою або навіть протерши обличчя шматочком льоду.
5
Щоб уникнути можливого запалення, можна зробити для особи компрес з відвару лікувальних трав. Наприклад, кропиви, анісу, нагідок або хмелю. Дуже важливо, щоб у вас не було алергії на ту чи іншу рослину.
6
Змочіть марлю в трав'яному відварі, накрийте нею оброблену область особи, потримайте компрес 15-20 хвилин. Більше в цей день з особою нічого робити не потрібно. А з наступного ранку можете продовжувати доглядати за ним як звичайно, зробивши особливий наголос на запобігання появи нових точок.