Як поставити жабу з фен-шуй. темно червона кров.

Фен-шуй - древневосточное вчення, яке увібрало в себе всілякі методи та принципи створення гармонії в житті людини шляхом облаштування простору, де той мешкає. Саме вчення Фен-шуй може розповісти про те, яким чином слід розмістити той чи інший предмет, як змінити житловий простір або робоче приміщення так, щоб залучити в своє життя любов, щастя, багатство та інші блага. Серед таких предметів важливе місце відводиться триногої жабі, яка на сьогоднішній день є одним з найпоширеніших прикрас інтер'єрів, пріносящеіх багатство в будинок.
Інструкція
1
Триногий жаба, яку легко можна придбати в будь-якому магазині приємних дрібниць і подарунків, по Фен-шуй - це талісман, що залучає грошову удачу, багатство і процвітання того будинку, в якому вона «живе ».
2
Крім цього, жаба по Фен-шуй - це ще й символ безсмертя (довголіття), так як певні види жаб здатні жити дуже довго, аж до 40 років. Така статуетка, як правило, виконується з натуральних матеріалів і являє собою різного розміру фігурку жаби, яка сидить на купці китайських монет та/або тримає монетки в роті.
3
Важливо не просто купити жабу для прикраси інтер'єру будинку, саду, кабінету і т.д., важливо ще правильно її розмістити в приміщенні.
4
Помістіть жабу на дно фонтана або водойми саду (якщо такі є). Як вважають самі китайці, саме перебуваючи у воді, жаба здатна приносити ще більше грошової енергії.
5
У випадку, якщо водойм у вигляді декоративних фонтанів або басейнів у вас немає, визначте південно-східну сторону свого житла (кімнату або місце в кімнаті).
6
Поставте жабу на підлозі, тумбочці або столі з лівої сторони (дальній лівий кут) від вашого робочого або спального місця. При цьому слід врахувати те, що жаби бояться висоти і розміщувати їх занадто високо не слід.
7
Поверніть жабу так, щоб вона дивилася всередину кімнати або будинку (залежно від місця розміщення) .Положіте під жабу рівну грошову купюру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vIxEqgZgCsk
Зверніть увагу
Увага! Пам'ятайте, чим більше жаба схоже на справжню, тим сильніше її магічні властивості і впливу. Не варто розміщувати магічну жабу в ванній, спальні, туалеті або кухні. Найкраще місце для жаби - вітальня або робочий кабінет. При всьому цьому, слід знати, що жаб у вашому будинку слід мати не більше 9 штук, при цьому китайці рекомендують кілька разів на тиждень промивати жабу проточною водою, повертаючи її мокру на своє місце.