Як збільшити масштаб.

Люди з поганим зором не завжди користуються засобами корекції (окуляри або контактні лінзи). А розглядати текст на екрані в реальному розмірі не завжди зручно. Вирішити проблему можна, збільшивши масштаб сторінки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з клавіатурою;
  • Маніпулятор миша;
  • Програма, яку збираєтеся переглядати;
  • Елементарні знання в області комп'ютерних технологій.
Інструкція
1
Відкрийте вікно програми, в якій хочете збільшити масштаб.
2
Натисніть клавішу "Сtrl" і одночасно прокрутите коліщатко мишки вперед, від себе на одну поділку. Масштаб збільшиться на 10%.
3
Прокрутіть коліщатко мишки, не відпускаючи клавішу, поки не отримаєте потрібний масштаб.
Під час інтернет-серфінгу часто доводитися стикатися з дрібним шрифтом на сторінках деяких сайтів. Особливо неприємно, коли доводиться вдивлятися в текст, читаю довгу статтю.
Інструкція
1
Не всім відомо, що збільшити масштаб сторінки можна не тільки у всіх основних браузерах: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, але також і в будь-якому текстовому редакторі.
2
Щоб збільшити масштаб сторінки, вам потрібно натиснути клавішу Ctrl (знаходиться в лівому нижньому куті будь клавіатури) і, утримуючи її, покрутити від себе коліщатко миші або натиснути клавішу «+.
3
Щоб повернути сторінку в початковий розмір, натисніть клавішу Ctrl і, утримуючи її, натисніть клавішу «0 (нуль). Сторінка прийме масштаб за замовчуванням.
Корисна порада
Точно так само можна не тільки збільшувати, а й зменшувати масштаб сторінки. Для цього, затиснувши клавішу Ctrl і утримуючи її, покрутіть коліщатко миші на себе або натисніть клавішу «-».