Як відпочити в Празі.

Відправитися на відпочинок до Праги можна абсолютно в будь-який час року, тут завжди є чим зайнятися. Тому відповідь на питання, як провести дозвілля в цьому чудовому місті буде знайдений легко і швидко як для молодих туристів, що захоплюються активним відпочинком, так і для сімейних пар з дітьми. Для деяких відпочинком і розвагою одночасно є шопінг. Що ж, шопоголіки, які відвідали Прагу, теж не залишаться розчарованими. Отже, ласкаво просимо до Праги - старовинне місто з древньою історією, безліччю пам'яток і культурними традиціями, - одну з найкрасивіших столиць Європи.
Інструкція
1
Пам'ятки ПрагіПрібив до Праги, зовсім не потрібно довго і болісно роздумувати над тим, куди піти, і які пам'ятки подивитися. Прага являє собою одну величезну достопрімечательность.С чого ж почати? Незабутні враження залишить у пам'яті Празький град - саме значуще місце Богемії. Празький град і Кафедральний собор Святого Віта, що знаходиться на його території, ще кілька століть тому закріпив за собою статус резиденції чеських правителів. Даний архітектурний комплекс існує з 870 року, був заснований представниками знаменитого роду Пршемисловічей. По сьогоднішній день Празький град велично підноситься над столицею і захоплює туристів своєю красою. У наш час це найпопулярніша визначна пам'ятка Чеської республікі.Невозможно уявити відпочинок в Празі без відвідування Карлова моста.Ведь це щось більше, ніж просто міст, що з'єднує Стару Прагу і Мале місто: міст цей між минулим Праги, справжнім і майбутнім. Довжина моста п'ятсот двадцять метрів, а виконаний він у готичному стилі. Перший камінь моста заклав Король Карл 9 липня 1357. Донині ця споруда залишається одним з найкрасивіших, що міг зробити людина своїми руками. Міст прикрашають скульптури і статуї, виконані в стилі Барокко. З цим місцем пов'язано безліч цікавих історій і легенд. За версією однієї з них вважається, що якщо двоє закоханих поцілуються на мосту, то цей поцілунок принесе їм щастя. Багато молодят навіть спеціально їдуть до Праги в ім'я однієї мети: поцілуватися на Карловому Мосту.Нельзя не відвідати справжню комору раритетів - Страговский монастир, розташований на Погоржельце. Унікальні за своєю природою колекції предметів, пов'язаних з релігійним мистецтвом зберігаються в цьому таємничому місці. Захоплює і те, що в залах Страгівського монастиря знаходяться найдавніші колекції книг, що вражають своїм змістом і віком. Близько тридцяти тисяч рукописів збиралися тут і зберігалися ченцями, дотримують обітницю мовчання і безбрачія.Перечіслять пам'ятки Праги можна дуже, і дуже довго. Кожен, який приїхав відпочити в це місто має сам все побачити. Пройти повз цих прекрасних місць просто неможливо.
2
Дозвілля і развлеченіяОтдих в столиці Чехії став вельми популярний з деякого часу. Люди різних категорій, достатку та віку приїжджають відпочити в Прагу. Розваги цього міста доступні цілодобово. Нескінченна низка нічних дискотек, ресторанів і клубів не дозволить нудьгувати любителям нічного життя. Для тих, хто віддає перевагу культурний відпочинок, відкриті двері в театри Праги, а їх тут більше двадцяти, також можна насолодитися концертами органної та класичної музики. Сімейні пари без зусиль знайдуть місце для відпочинку з детьмі.В зоопарку Троя малюки зможуть помилуватися на велику кількість різних видів тварин і, звичайно, відвідати павільйон рептилій. Луна-парк, розташований на території колишнього королівського заповідника, доставить безліч позитивних емоцій своїми ярмарками і виставками, різноманітністю спортивних і театральних вистав. Яскравий слід у пам'яті про Празі залишать Співаючі фонтани.
3
Любителям шопінгаРазумеется, абсолютно будь-який турист, приїжджаючи в яку-небудь країну, не мислить про те, щоб покинути її без покупок і сувенірів. Прага не є винятком. Шопінг в Празі практично нічим не відрізняється від походів по магазинах в інших країнах Європи. Шопінг в Чехії сповнений незабутніх вражень. До уваги туристів представлені різні товари знаменитих парфумерів і кутюр'є. Жоден шопоглік не зможе пройти мимо чаруючого погляд чеського фарфору, богемського скла і вишуканих мережив. Всю цю красу можна знайти в торговому центрі Palace Flora, вартий уваги і гіпермаркет Outlet Fashion Arena Outlet Praha Sterboholy. Всі останні тенденції сучасної моди можна знайти в торговому центрі Palladium, що знаходиться в центрі Праги. Не представляється можливим покинути Прагу без сувенірів з чеського граната: браслети, сережки, кільця, божественної краси кольє будуть радувати око і розбурхувати прекрасні спогади про відпочинок в цьому місті. Ціни Празі , мабуть, одні з найнижчих в Європі, можливо, це одна з вагомих причин, які приваблюють туристів.
Корисна порада
Якщо сума куплених сувенірів перевищує 2000 крон, то надається можливість повернути ПДВ від вартості покупки (19%) за допомогою бланка Tax-Free і чека, які видаються в магазині. Бланк Tax-Free і чек потрібно буде пред'явити на кордоні.