Як форматувати, якщо диск захищений від запису. Як октевіровать флешку якщо вона захищена від запису.

Певна категорія користувачів встановлює захист на жорсткі диски . Вона запобігає як від випадкового видалення важливих даних, так і від повного форматування жорсткого диска деякими способами.
Вам знадобиться
  • диск Windows 7.
Інструкція
1
Обійти подібний захист не складає ніяких труднощів. По-перше, при роботі в середовищі DOS ця функція взагалі автоматично відключається. По-друге, існують спеціальні програми, що дозволяють форматувати будь-які жорсткі диски . По-третє, перед форматуванням дану функцію можна відключити навіть у тих випадках, якщо її активували не ви.
2
Функція захисту файлів, папок і цілих розділів жорстких дисків активно використовується операційною системою Windows Seven. Часом виникають ситуації, в яких ви не можете отримати доступ до власних файлів після переустановлення ОС. Найчастіше це трапляється, коли ви використовуєте інше ім'я користувача.
3
У таких випадках необхідно змінити власника каталогів або розділу жорсткого диска. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перейдіть до властивостей локального диска, який ви хочете відформатувати. Перейдіть у вкладку «Безпека». У нижній частині вікна, що з'явилося знайдіть кнопку «Додатково» і натисніть її.
4
Перейдіть у вкладку «Власник» та натисніть кнопку «Змінити». Виберіть ту обліковий запис, який ви в даний момент використовуєте, встановіть галочку напроти пункту «Замінити власника контейнерів і об'єктів». Натисніть кнопку «Застосувати». Дочекайтеся завершення операції. Примітка: для успішної зміни власника локального диска необхідно використовувати обліковий запис, що володіє правами адміністратора.
5
Якщо ви не бажаєте змінювати власника розділу, то відформатуйте диск за допомогою інсталяційного диска Windows 7. Вставте його в привід і запустіть програму установки.
6
Відкрийте меню «Додаткові параметри відновлення». Перейдіть до пункту «Командний рядок». Наберіть команду Format D :, де D - буква того розділу, який ви хочете відформатувати. Перезавантажте комп'ютер після завершення процесу форматування.