Як підключити телевізор до системного блоку. системні блоки для телевізора.

Величезна кількість кіноманів воліє дивитися фільми високої якості на великих екранах. Щоб не витрачати гроші на дорогий Blu-Ray плеєр, багато підключають телевізор безпосередньо до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • кабель HDMI-HDMI, перехідник DVI-HDMI.
Інструкція
1
Для підключення телевізор а до системного блоку комп'ютера можна використовувати кілька різних варіантів. Для початку виберіть порт в телевізор е, до якого ви будете підключати відеокарту вашого ПК. Існує кілька основних роз'ємів, які призначені для передачі цифрового або аналогового сигналу. До першого типу відносяться порти DVI і HDMI, до другого - S-video і VGA.
2
Якщо ви щасливий власник сучасного потужного комп'ютера, то вам пощастило. Найімовірніше, ваша відеокарта вже оснащена портом HDMI. В такому випадку вам достатньо придбати кабель формату HDMI-HDMI і з'єднати комп'ютер з телевізор ом.
3
У відносно старих моделях відеокарт присутній два роз'єми: VGA і DVI. Спеціально для таких випадків придумали перехідник DVI-HDMI. Підключіть його до відеокарти, вставте в нього кабель HDMI-HDMI і з'єднайте його з телевізор ом.
4
Врахуйте важливий момент: у багатьох моделей відеоадаптерів порт DVI його не передає звук, на відміну від HDMI-роз'єму. У даній ситуації, вам необхідно придбати кабель зі звуковим роз'ємом (3,5 мм) на обох кінцях. Підключіть його порту Audio Out в звуковій карті і гнізду Audio In в телевізор е.
5
Недостатньо просто з'єднати між собою телевізор і системний блок. Необхідно ще налаштувати параметри зображення. Увімкніть комп'ютер. Клікніть правою кнопкою миші по робочому столу. Перейдіть до пункту «Дозвіл екрану». Зверху ви побачите значки двох дисплеїв. Виберіть той, який символізує телевізор .
6
Якщо ви хочете розширити робочу область, то виберіть пункт «Розширити екрани». Якщо ж вам потрібно отримати ідентичне зображення на обох екранах, то виберіть пункт «Дублювати ці екрани».
7
Не всі моделі відеокарт підтримують двоканальний режим роботи. Ви можете дізнатися про одразу після завантаження Windows: на екрані телевізор а відображатиметься тільки фонова картинка робочого столу. В таких випадках клікніть по значку, що символізує телевізор , і виберіть пункт «Зробити цей екран основним».
Щоб налаштувати підключення телевізора до стаціонарного комп'ютера необхідно враховувати кілька нюансів. В основному це стосується вибору типу з'єднання двох вищеперелічених пристроїв.
Вам знадобиться
  • - кабель VDI-HDMI.
Інструкція
1
Вивчіть роз'єми, розташовані на вашому телевізорі і системному блоці. Визначте відповідні типи. Пам'ятайте про те, що можна з'єднати не тільки ідентичні канали. Для забезпечення найкращої якості зображення, переданого на телевізор, рекомендують використовувати цифрові канали передачі даних, наприклад VDI і HDMI.
2
Виберіть роз'єми, через які ви будете з'єднувати телевізор з системним блоком. Зазвичай здійснюють з'єднання DVI порту відеокарти з роз'ємом HDMI телевізора. Для цього вам буде потрібно перехідник DVI-HMDI і кабель HDMI-HDMI. З'єднайте за допомогою цих пристроїв телевізор з відеокартою ПК.
3
Включіть обидва вищевказаних обладнання. Обов'язково відкрийте меню налаштувань телевізора і виберіть потрібний порт, з якого буде прийматися сигнал. Тепер приступите до налаштування параметрів відеоадаптера комп'ютера.
4
Якщо ви використовуєте телевізор без монітора, то налаштувати необхідно тільки дозвіл екрана. В Windows Seven клікніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть пункт «Дозвіл екрану». Встановіть підходяще дозвіл і натисніть кнопку «Застосувати».
5
Якщо ж ви хочете синхронно використовувати телевізор і монітор, то виконайте детальну настройку. Спочатку визначте, який з пристроїв буде основним. Клацніть на його графічному зображенню в меню «Дозвіл екрану» та активуйте параметр «Зробити цей дисплей основним».
6
Тепер виберіть параметри роботи другого дисплея. Для виведення однакового зображення на монітор і телевізор виберіть функцію «Дублювати екран». Для використання цих пристроїв у різних цілях виберіть функцію «Розширити екран». Це дозволить одночасно запускати різні програми і додатки на обох дисплеях. Ця функція використовується найчастіше в домашніх умовах.