Як відновити забутий пароль на пошті.

Якщо ви забули пароль від своєї поштової скриньки, можна спробувати його відновити. Сучасні поштові сервіси пропонують кілька способів для відновлення пароля.
Інструкція
1
Традиційним способом відновлення забутого пароля поштової скриньки є правильну відповідь на секретне питання. Секретне питання визначається під час реєстрації електронної пошти. Дане питання може бути стандартним, який можна вибрати зі списку,, наприклад "Дівоче прізвище матері", "Марка першого автомобіля" або "Номер паспорта", або своїм власним, який необхідно буде написати під час реєстрації. Система відновлення пароля активується в разі правильної відповіді на поставлене запитання (відповідь також вказується під час реєстрації). Намагайтеся вибирати секретне питання таким чином, щоб відповідь на нього був відомий тільки вам, у уникнення злому поштової скриньки.
2
Відновити забутий пароль на пошті також можна вказавши додатковий e-mail. Додатковий e-mail адресу, як і секретне питання, вказується під час реєстрації поштової скриньки, і відразу після її закінчення на нього приходить лист, що підтверджує, що адреса даного поштового ящика вказаний як додатковий, використовуваний для відновлення іншого. У разі, якщо ви не знаєте відповіді на секретне питання, система запропонує вам вказати додатковий адресу, на який прийде лист з інструкцією по відновленню забутого пароля.
3
Деякі поштові сервіси використовують валідацію поштової скриньки за допомогою смс-повідомлення. У разі, якщо пароль від такого поштового ящика буде втрачений, система запропонує користувачеві ввести номер свого мобільного телефону (або його останні 4 цифри), на який прийде повідомлення із спеціальним кодом, що дає доступ до системи відновлення пароля. Зверніть увагу, що номер телефону повинен бути заздалегідь зазначений в акаунті електронної пошти. В іншому випадку даний спосіб не спрацює.
Часто люди забувають свій пароль до поштової системи, і не можуть знайти виходу зі сформованої ситуації. Однак способів входу існує достатньо.
Інструкція
1
Додатковий електронну адресу. У кожній поштовій системі задається таке питання, і якщо ви вказали адресу іншої поштової скриньки (або навіть декількох), то є можливість відновлення забутого пароля. Після запиту - тут же вишлють старий пароль, або запросять задати новий. Ящик буде відновлений.
2
Мобільний телефон. Якщо ви вказали свій номер телефону, то в разі, якщо ви забули свій пароль, вам його вишлють у вигляді SMS. Останнім часом, багато поштові сервери його запитують в обов'язковому порядку (наприклад, http://gmail.ru).
3
Таємне питання. Найбільш поширений, і в більшості своїй навіть обов'язковий пункт реєстрації поштової скриньки. Після відповіді на нього, вам запропонують задати новий пароль, і ящик знову ваш.
4
Якщо ви не пам'ятаєте секретного пароля, і не вказували навіть іншого поштової адреси, або номера мобільного телефону, є можливість відновити пароль за допомогою спеціальних утиліт. В зашифрованому вигляді ваші паролі зберігаються в спеціальних директоріях. Все зашифровано, в цілях захисту від хакерських атак, але в крайніх випадках, звичайно ж, існує можливість скористатися розшифровщик таких паролів. При обліку, безсумнівно, що ви перебуваєте в системі з правами «адміністратора». Якщо дійсно немає ніяких варіантів - завантажуйте безкоштовну утиліту Multi Password Recovery, у неї є офіційний сайт на Російському мовою http://passrecovery.com/ru/index.php. Ця програма допоможе вам згадати всі забуті паролі, їх просто розшифрує і виведе вам на монітор.
Зверніть увагу
А ось ще один спосіб, покликаний допомогти вам розібратися в немаловажному питанні, як відновити пароль в Одноклассниках. Йтиметься про електронну пошту. Якщо з якихось причин ви не можете скористатися послугою відновлення пароля за допомогою мобільного телефону (змінився номер, поламався стільниковий і так далі), то слід вибирати з переліку - «відновити пароль через електронну пошту».
Корисна порада
Повідомлення з інструкціями на Вашу пошту прийде в перебігу 3-5 хвилин. Після отримання, якого, Ви зможете поміняти свій пароль або відновити старий. Чому при відновленні пароля через телефон, SMS-повідомлення з кодом не спадає? Код приходить тільки на той номер телефону, який був вказаний при реєстрації або вказувався у налаштуваннях профілю. Ще раз переконаєтеся, що повідомлення з кодом ви чекаєте саме на даний номер телефону.