Як зробити стінгазету класу.

Шкільне життя не зводиться лише до навчального процесу. Це ще й позакласна діяльність колективу, походи в театр і на виставку, дружба в класі, спільні потрібні і корисні справи, про що просто необхідно написати в стінгазеті. Але як її оформити, щоб вона була не нудною, а цікавою? На що звернути увагу?
Інструкція
1
Протягом навчального року у школярів не раз виникне необхідність написання стінгазети. Зазвичай її випуск буває приурочений до якогось свята або події зі шкільного життя. Вони бувають тематичними та інформаційними.
2
Розподіліть обов'язки для продуктивної роботи. Виберіть художника-оформлювача, авторів, редактора. Хтось може відповідати за креативну складову. Призначте відповідальних за збір інформації. Якщо в класі є люди, захоплені фотографією, то дайте і їм доручення.
3
Якщо ви готуєте стінгазету до початку навчального року, тим більше, якщо це п'ятий клас, коли школярі переходять в середню ланку, знайте, що більша частина повинна бути відведена під інформативний матеріал.Включіте в стінгазету відомості про вчителів, з якими хлопці тільки повинні будуть познайомитися. Напишіть, які нові навчальні предмети будуть введені в розклад з п'ятого класу. Зацікавте їх, розповівши про те, що нового вони зможуть дізнатися в середньому звене.Отведіте місце під розклад, т.к. в початковій школі записувати розклад їм допомагала вчителька, і у них в перший час можуть виникнути трудності.Напішіте поздоровлення для дітей з початком навчального року.
4
Якщо ви оформляєте тематичну стінгазету , наприклад, до Дня Перемоги, опишіть подвиг героя війни. Можна записати слова з пісні воєнних років, щоб хлопці завчили іх.Пусть ваші художники намалюють солдата, захисника. Напишіть слова подяки ветеранам.Еслі в класі є діти, які пишуть вірші, попросіть їх написати про війну, подвиг, пам'яті.
5
Під час підготовки до випускного хлопці оформляють останню стінгазету . На неї можна наклеїти дитячі фотографії випускників, а також написати слова подяки вчителям, записати свої спогади зі шкільного життя.