Як змінити розмір файлу підкачки.

Файл підкачки - це своєрідний помічник оперативно-запам'ятовує. Оперативна пам'ять є місцем, де зберігається так званий «кеш» - дані запущених додатків, до яких програма постійно звертається.
Інструкція
1
Оперативна пам'ять, також звана RAM, за допомогою високої швидкості обробки, доставляє кеш до процесора для виконання операцій. Але вся справа в тому, що RAM має фізично обмежене значення. Воно може бути різним на різних комп'ютерах в залежності від кількості слотів ОЗУ на системної платі, а також їх обсягу. На сучасних комп'ютерах це 2, 4, 6 ГБ RAM. Однак деяким додаткам не вистачає такого обсягу пам'яті для обробки своїх процесів. Тоді-то на допомогу і приходить файл підкачки - високошвидкісне місце на жорсткому диску (HDD), зарезервоване для розширення оперативної пам'яті.
2
Файл підкачки можна збільшити через службові додатки операційної системи Windows. Зайдіть в системну папку «Мій комп'ютер", клацніть по будь-якому порожньому місцю правою клавішею миші та виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Перед вами відкриється вікно «Система». У його лівому меню клацніть по посиланню «Додаткові параметри системи».
3
На екрані з'явиться службова програма для налаштувань властивостей Windows. В розділі «Швидкодія» натисніть кнопку «Параметри». Запуститься нове вікно «Параметри швидкодії». У ньому переміститеся на вкладку «Додатково» .Тут виявиться розділ «Віртуальна пам'ять» і опис файлу підкачки , а також його обсяг. Щоб встановити новий обсяг, натисніть кнопку «Змінити ...».
4
У наступному службовому вікні «Віртуальна пам'ять» поставте перемикач навпроти рядка «Вказати розмір », їли поставлений інший перемикач - «Розмір за вибором системи» або «Без файлу підкачки ».
5
В клітинку з написом «Початковий розмір » введіть обсяг пам'яті, вказаний нижче навпроти параметра «Рекомендується». В таку осередок під назвою «Максимальний розділ» введіть значення, як мінімум більше на 10-20% значення, рекомендованого сістемой.После введення значень файлу підкачки в обидві комірки, натисніть кнопку «Поставити» і «ОК», після чого також натисніть «ОК» у всіх попередніх службових вікнах.
Зверніть увагу
Для оптимальної продуктивності комп'ютера потрібно змінити розмір файлу підкачки так, щоб він був в 2 рази більше оперативної пам'яті і розмістити його на о ...
Корисна порада
Зміна розміру файлу підкачки. Почніть процес оптимізації з того, що клацніть правою кнопкою миші на значку Мій комп'ютер і виберіть в контекстному меню команду Властивості. Щоб змінити розмір файлу підкачки, виберіть диск, який ви хочете використовувати. Встановіть перемикач Особливий розмір і задайте однакові значення в полях Вихідний і Максимальний. Клацніть на кнопці Задати і переконайтеся в тому, що новий розмір встановлений.