Як приклеїти латочку. Як наклеїти емблему на жилет.

Наші мами і бабусі ухитрялися оновлювати порваний одяг, підодіяльники, фартухи з допомогою оригінальних латочок то у вигляді яблучка, то у вигляді квітки. Зараз в будь-якому магазині для рукоділля можна знайти великий вибір Термоаплікація, які використовуються і як заплатки, і просто як додаткове прикраса для дитячого одягу, сумок, курток та джинсів.
Інструкція
1
Термоаплікації (або термозаплаткі) можуть бути зроблені з замші, джинсової тканини, часто це може бути машинна вишивка. В асортименті великих магазинів можна легко знайти заплатки по будь-якій тематиці: дитячі, квіти, символіка і герби, написи та інше.
2
Щоб приклеїти таку латочку потрібно прикласти її на лицьову сторону виробу клейовий стороною вниз, притиснути гарячою праскою і тримати близько 30 секунд. Температура праски повинна бути не вище 150 градусів. Замшеві термоаплікації рекомендується накривати спочатку вологою тканиною, і тільки після цього притискати праскою.
3
Якщо аплікація велика, ретельно підберіть оптимальне місце для її розміщення на виробі. Найкраще наколоти латочку шпильками або приметать, після чого виріб поміряти і упевнитися, що зображення знаходиться саме там, де вам потрібно. Щоб при знятті шпильок або намітки аплікація НЕ з'їхала, відзначте краю заплатки на виробі милом або Кравецьким крейдою.
4
Добре і довго тримаються термоаплікації звичайно тільки в тому випадку, якщо вони невеликого розміру і приклеєні в місцях, де не піддаються частому зачіпань. Тому після приклеювання заплатки найкраще все-таки пристрочити її додатково до виробу або хоча б прихопити декількома стібками. Особливу увагу приділяйте вузьким і гострим частинам заплатки - вони відклеюються першу чергу.
Корисна порада
Не рекомендується використовувати термозаплаткі на дуже тонких, трикотажних і тягнуться виробах.