Як вибрати окуляри для сноуборда.

Гори в змові з природними умовами нерідко можуть доставити нам незручності при катанні на сноуборді: вітер ріже очі, сонце не дає повноцінно стежити за спуском. У цьому випадку дуже важливо правильно підібрати для себе окуляри для катання.
Інструкція
1
Визначте для себе, за яких погодних умовах ви будете кататися найчастіше. Якщо клімат місцевості, де ви будете кататися, помірно холодний, то вам для катання відмінно підійдуть окуляри з одинарними лінзами. Вони потіють, звичайно, швидше очок з подвійними лінзами, але за відсутності досить сильного морозу гострою проблемою це для вас не стане. До того ж, стоять окуляри з одинарними лінзами дешевше. Якщо ж ви катаєтеся в горах, де мороз більш суворий, то не пошкодуйте грошей на хороші окуляри з подвійними лінзами.
2
Підберіть собі окуляри такі, які повністю закриють область ваших очей і не залишать щілин. Але при цьому важливо, щоб окуляри мали свої вентиляційні отвори, так як їх наявність дозволяє очками потіти набагато повільніше, і очі будуть забезпечені киснем. Обов'язково зверніть на це увагу при виборі окулярів.
3
Якщо ви використовуєте захисний шолом при катанні на сноуборді, то коли будете приміряти окуляри , обов'язково приміряйте їх разом з шоломом. Переконайтеся, що вони щільно одягаються і не викликають ніяких болів або дискомфорту.
4
Оберіть окуляри з кольором лінз, відповідним для конкретних умов. Таким чином, виберіть золотистий колір, який відфільтровує блакитний, якщо ви катаєтеся в умовах досить сильного освітлення. Також бронзовий колір добре підходить для захисту в яскраві дні. У випадках коли сонце світить особливо яскраво, і ефект від лінз золотистого або бронзового кольору недостатньо задовільний, купіть собі окуляри з дзеркальним зовнішнім покриттям. Вони суттєво зменшують рівень впливу відблисків, але коштують трохи дорожче. Виберіть окуляри з срібними або зеленими лінзами для катання в нормальних умовах - ці кольори лінз збільшать контрастність при впливі розсіяного світла. Якщо освітлення недостатньо яскраво, виберіть окуляри з червоним, рожевим або фіолетовим кольором лінз - ці кольори допоможуть побачити контури і тіні об'єктів і заметів на схилі. Варто відзначити, що також для катання при малому освітленні підійдуть і прозорі окуляри .
При виборі маски для сноуборда варто спиратися на багато факторів: захист особи, форма маски, зручність і т.д. Виявляється, маску вибрати не так просто, як може здатися. Основна функція маски - це захист очей. Що таке очі для сноубордиста навіть не варто пояснювати: якщо що-небудь зможе пошкодити ваші очі, то при спуску - це може позначитися плачевно для вас або тих, хто вас оточує.
Вам знадобиться
  • Визначити основні фактори вибору маски.
Інструкція
1
Так як основним чинником є захист очей, то варто визначити відразу ті предмети, які допоможе уникнути маска: - вітер; - яскраве сонячне світло (а також ультрафіолетове випромінювання); - опади (дощ, сніг, крижинки).
2
Вам вже давно відомо, що голова окремо взятої людини може відрізнятися від голови інших людей. Основним правилом при виготовленні масок на основі ширини обличчя є поділ на кілька типів особи. Таким чином, можна виділити кілька видів оправ: - жіночі; - дитячі; - спільні.
3
Не варто зупинятися на кожному виді оправи маски, бо й так зрозуміло, яка маска підійде певній людині. Але для себе відзначте, що маска повинна повністю прилягати до поверхні обличчя: будь зазор між особою і маскою ви відчуєте при першому узвозі. Наявність гіпоалергенного поролону говорить про захист будь-якого типу шкіри від появи алергії на будь-який компонент маски.
4
Одягаючи захисну маску на голову, зверніть увагу на носову проріз: зайвий тиск викличе у вас неприємні відчуття і час, витрачений на спуски, ви можете скоротити через дискомфорту. Ремінець повинен бути достатньої довжини і максимально широким. При використанні маски в союзі з шоломом, намагайтеся приміряти обидва аксесуара разом.
5
Вибираючи маску, зробіть упор на широкий огляд через захисне скло. Сноубордисту, на відміну від гірськолижника, потрібно огляд простору не тільки перед собою, але і по боках. Також варто звернути увагу на ступінь конденсату в окулярах, тому що зайве запотівання призводить до повної відсутності видимості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s6XKxcEglVk